Proběhla druhá část Hearthstone turnaje středních škol

Ve čtvrtek 3.12. proběhlo druhé kolo Hearthstone turnaje středních škol, tentokrát na střední průmyslové škole v České Lípě.

HTSS na SPŠ v České Lípě

HTSS na SPŠ v České Lípě FOTO: Lukáš Vobecký

Turnaje se zúčastnilo 39 hráčů, kteří byli rozděleni do 8 skupin po 4-5 hráčích a z nich potom do play-off postoupili vždy dva nejlepší. V play-off se tedy utkalo 16 nejlepších. K dispozici byla jedna počítačová učebna s 20 počítači, která byla zcela naplněná i přesto, že hráči měli k dispozici zapůjčené notebooky Fujitsu a někteří hráli i na svých vlastních.

img-responsive

K dispozici soutěžící měli také notebooky Fujitsu | foto: Lukáš Vobecký

Herní pravidla obou částí se od minula nijak neměnila, jak skupiny tak i play-off se hrály BO3, tedy na dvě vítězné hry s tím, že ve skupinové části poražený balíček musel změnit a vítěz pokračoval dál se stejným. Play-off conquest systémem – vítěz po výhře balíček mění, poražený může hrát se stejným, ale také nemusí.

img-responsive

Všichni soutěžící opět dostali dárky od pořadatelů | foto: Lukáš Vobecký

Ceny pro vítěze byly následující. Nejlepší si odnesl Triko Assasins Creed: Unity a hru od Hrajte.cz, druhý získal TV tuner od Avermediahru od Comgadu a třetí hru od muve.cz

  1. Petr "Daxoker" Fogl
  2. Tomáš "Kropi" Kropáček
  3. Jiří "AntiMonCZ" Poláček
img-responsive

Trojice vítězů: Kropi, Daxoker, AntiMonCZ | foto: Lukáš Vobecký

Oficiální web akce: HSfan.cz

Oficiální facebook akce: https://www.facebook.com/htss.cz

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Proběhla druhá část Hearthstone turnaje středních škol

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.