Dark Souls III oznamuje datum vydání a navrch přihazuje akční trailer

S nápisem „You died“ se budeme opět setkávat od půlky dubna.

Dark Souls III

Dark Souls III FOTO: From Software

Vydavatel Bandai Namco konečně potvrdil datum vydání Dark Souls III, o kterém se už dříve spekulovalo. Pokračování oblíbené hardcore série si svůj debut odbude v Japonsku 24. března, do zbytku světa se vydá s třítýdenním zpožděním, 12. dubna. Hra vyjde naráz na všechny hlavní platformy: PC, Xbox One a PS4.

Pro vášnivé sběratele si Bandai Namco připravilo 130dolarovou edici se hrou v kovovém obalu, látkovou mapou, art bookem, soundtrackem a soškou Red Knighta vysokou 25 centimetrů.

img-responsive

Sběratelská edice Dark Souls III | foto: Bandai Namco

Datum vydání a sběratelku ale vem čert, to nejlepší na včerejším oznámení je nový trailer plný záběrů přímo ze hry. A rozhodně to nevypadá, že by třetí Dark Souls plánovalo své zaryté i méně oddané fanoušky zklamat.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dark Souls III oznamuje datum vydání a navrch přihazuje akční trailer

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.