K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Heroes BlizzFan Cup #1 na ESL PLAY

Po finále Road to Blizzcon, které proběhlo v pražské O2 aréně, je o všechny hry od Blizzardu větší zájem než dříve. Dobré časy prožívá i MOBA hra Heroes of the Storm, ve které máme na české a slovenské herní scéně mnoho kvalitních hráčů, kteří se pravidelně umisťují mezi dvěma sty nejlepšími hráči Evropy.

Heroes of the Storm BlizzFan Cup #1

Heroes of the Storm BlizzFan Cup #1 FOTO: HeroesFan

Vzhledem k tomu, že Heroes of the Storm je týmová hra, můžete této popularitě vděčit i za vytváření nových týmů, které jsou hladové po úspěchu. Velký podíl na tom má také projekt Storm the Scene, do kterého se hlásí desítky hráčů všech možných ranků i úrovní. Admini projektu poté skládají skupiny, které mají tvořit nový tým. Tyto party hráčů jsou vybírány právě podle zkušeností, ranku, času na hru i například místa bydliště. Další informace a způsob, jak se do projektu přihlásit, najdete na oficiální facebookové stránce.

Všechny tyto skutečnosti motivovaly CZ/SK sekci na ESL PLAY k opětovnému spuštění turnajů v Heroes of the Storm. První z nich se uskuteční již v pondělí 7. 12. 2015 od 19:00. Turnaje budou pokračovat každé další pondělí, čas se možná změní podle zpětné reakce týmů. Rádi by vyšli vstříc co největšímu počtu týmů, abyste se na tyto turnaje rádi vraceli.

Jakékoliv dotazy ohledně připravovaného turnaje vám zodpoví hlavní admin Heroes of the Storm na ESL Fredrik na e-mailu Fredrik@staff.eslgaming.com.

Registrovat se na turnaj máte možnost od středečního večera zde, kdy už budou připraveny i kompletní pravidla. Odkaz na turnaj a další informace vám samozřejmě dodáme. Předem mohu prozradit, že neplánují banovat žádného hrdinu. Budete tedy moci využít kompletní hero pool. Naopak nejnovější mapa Towers of Doom zatím povolená nebude. Té se na našich akcích dočkáme až po vyladění všech chyb, které obsahuje.

Článek převzat s vědomím autora.

Zdroj: Heroesfan - Fredrik (Petr Šokin)

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Heroes BlizzFan Cup #1 na ESL PLAY

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

3. kolo Velké letní soutěže: Zapoj se do slosování o další skvělé hry!

18.07.2018 20:02 Další den, další kolo naší letní soutěže! Tak se zapoj a získej šanci vyhrát jednu ze čtyř…

Na battle royale od tvůrců S.T.A.L.K.E.R si ještě počkáme

18.07.2018 18:33 Pokud jste se těšili, že si už brzy zahrajete, tak vás musíme zklamat.

Související:

Nejčtenější články

  1. Saudská Arábie reaguje na neštěstí zákazem 47 her

  2. Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

  3. BioWare přišlo o další výraznou osobnost

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.