Zarepujte si u Just Cause 3 traileru

Také jste se zúčastnili soutěže pro Just Cause 3 trailer? Nebo jste sledovali starou upoutávku ke hře stále dokola a poctivě čekali na 1. prosinec? Konec traileru doby dávno minulé a konec čekání.

Nabito, odjištěno, jde se do akce

Nabito, odjištěno, jde se do akce FOTO: Avalanche Studios

Dnešním dnem vychází očekávaný titul Just Cause 3, přivalený vývojářským týmem Avalanche Studio s propagační výpomocí od Square Enixu. Co ale doprovází tuto radostnou událost a co si zaslouží svůj vlastní odstavec je záležitost z včerejšího dne.

Rap, rap, rap – kdo je tam?

Pouhý den nazpět se slavnostně jmenoval vítěz vyhlášeného trajlerového souboje. Toho se mohla zúčastnit široká veřejnost a cenou pro vítěze nemohlo být nic jiného, než zvěčnění jeho díla, které od momentu vyhlášení bude již navždy oficiálně spjaté s touto hrou jako její launch trailer.

Just Cause komunita ukázala svoji sílu neuvěřitelným počtem dvanácti set soutěžních trailerů. Ale vyhrát mohl jen jeden a navždy jim bude rapem kázat, až si v pár momentech přejete roubík okolo raperových úst uvázat.

Nutno podotknout, že kdyby slovíčko „explosion“ mělo stejný efekt jako lití frťanů do jedné nožky a pak do druhé, jako se to dělá s alkoholem, tak by Just Cause 3 trailer video nerozchodila ani stonožka. Na stranu druhou, když přešly dané party s explosion litanií, bezprostředně jsem se lámala v pase nad textem a věřím že i vám vykouzlí přinejmenším úsměv na rtech.

Rým, střih, akce

Samotný zvukový doprovod je, jak můžete sami vidět, doprovázen povedenými sestřihy chuťovek ze hry a doplňkový text je vždy trefný a namístě. Proto mi nezbývá, než pogratulovat vítězi CoolTwinSkittles k zvěčnění jeho talentu.

Soutěž měla i menší podkategorie, které také našly své vítěze:

Best Music – The Wooden Box – “I'm on fire” - vybral Gibson
Best Action – Dippen
Best Humor – CoolTwinSkittles

Jak se samotná hra představí po technické stránce vám už poví můj kolega.

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zarepujte si u Just Cause 3 traileru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.