Zarepujte si u Just Cause 3 traileru

Také jste se zúčastnili soutěže pro Just Cause 3 trailer? Nebo jste sledovali starou upoutávku ke hře stále dokola a poctivě čekali na 1. prosinec? Konec traileru doby dávno minulé a konec čekání.

Nabito, odjištěno, jde se do akce

Nabito, odjištěno, jde se do akce FOTO: Avalanche Studios

Dnešním dnem vychází očekávaný titul Just Cause 3, přivalený vývojářským týmem Avalanche Studio s propagační výpomocí od Square Enixu. Co ale doprovází tuto radostnou událost a co si zaslouží svůj vlastní odstavec je záležitost z včerejšího dne.

Rap, rap, rap – kdo je tam?

Pouhý den nazpět se slavnostně jmenoval vítěz vyhlášeného trajlerového souboje. Toho se mohla zúčastnit široká veřejnost a cenou pro vítěze nemohlo být nic jiného, než zvěčnění jeho díla, které od momentu vyhlášení bude již navždy oficiálně spjaté s touto hrou jako její launch trailer.

Just Cause komunita ukázala svoji sílu neuvěřitelným počtem dvanácti set soutěžních trailerů. Ale vyhrát mohl jen jeden a navždy jim bude rapem kázat, až si v pár momentech přejete roubík okolo raperových úst uvázat.

Nutno podotknout, že kdyby slovíčko „explosion“ mělo stejný efekt jako lití frťanů do jedné nožky a pak do druhé, jako se to dělá s alkoholem, tak by Just Cause 3 trailer video nerozchodila ani stonožka. Na stranu druhou, když přešly dané party s explosion litanií, bezprostředně jsem se lámala v pase nad textem a věřím že i vám vykouzlí přinejmenším úsměv na rtech.

Rým, střih, akce

Samotný zvukový doprovod je, jak můžete sami vidět, doprovázen povedenými sestřihy chuťovek ze hry a doplňkový text je vždy trefný a namístě. Proto mi nezbývá, než pogratulovat vítězi CoolTwinSkittles k zvěčnění jeho talentu.

Soutěž měla i menší podkategorie, které také našly své vítěze:

Best Music – The Wooden Box – “I'm on fire” - vybral Gibson
Best Action – Dippen
Best Humor – CoolTwinSkittles

Jak se samotná hra představí po technické stránce vám už poví můj kolega.

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zarepujte si u Just Cause 3 traileru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.