Kerbal Space Program opouští vody Early Accessu

Simulátor vesmírných hraček Kerbal Space Program již velmi brzy opustí vody Early Accessu a vydá se na moře s plnou verzí hry. Stačí už jen počkat na jednu jedinou aktualizaci, která kromě nového obsahu, přinese i nálepku s názvem „Gold“.

Kerbal Space Program

Kerbal Space Program FOTO: SQUAD

Prozatím nebylo prozrazeno, kdy nová aktualizace vyjde, nicméně beta verze je venku teprve měsíc, takže je docela možné, že to ještě nějakou chvíli bude trvat.

„Beta verze funguje perfektně, stejně tak i vývoj. To znamená jediné, vývoj plné verze se nám chýlí ke konci,“ řekl Felipe Falanghe, vedoucí týmu. „Kerbal Space Program dosáhl takového stavu, kdy jsme dokázali splnit všechny naše původní cíle. To znamená, že hra bude již brzy oficiálně v plné verzi,“ dodal.

Samozřejmě se nejedná o samotný konec vývoje Kerbal Space Program, o tom údajně ani vývojáři nepřemýšleli, jak uvedl server pcgamer.com.

Ve finální hře se nově budeme moct těšit na realističtější modelování vztlaku a odporu, inženýrovi připomínky, které vás budou varovat před chybami na vašem stroji a v neposlední řadě ženskou verzi kerbalů.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kerbal Space Program opouští vody Early Accessu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.