Z launch traileru na Rainbow Six Siege se vám naježí všechny chlupy

Horečně očekávaná Ubisoftí střílečka Tom Clancy's Rainbow Six Siege vyjde co nevidět. K jejímu uvedení tedy nemohl chybět launch trailer, ze kterého se vám naježí chlupy.

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege FOTO: Ubisoft Entertainment

K tomu, aby nás trailer uchvátil, by stačil samotný hudební doprovod. Jen málokterá skladba totiž dokáže vypouštět emoce žilou jako Sarabande od skladatele George Frederica Handela. Skladba z 18. století ale není ani zdaleka to jediné, co nás na traileru ohromilo.

Důvodem našeho nadšení je hlavně samotné umístění hry. Rainbow Six Siege vás umístí do centra bojů mezi elitními policisty a všelijakými kriminálníky, ať máme na mysli teroristy nebo bankovní lupiče. Právě dnes, kdy je šance těchto útoků velmi reálná, vás trailer naprosto vcucne.

Jak se hra povede nemůžeme určit, ale právě teď probíhá otevřená beta na PC, Xboxu One a PS4. Pokud vás hra láká, nebylo by vůbec špatné si betu vyzkoušet. Samotná hra poté vyjde 1. prosince na všech třech již zmíněných platformách.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Z launch traileru na Rainbow Six Siege se vám naježí všechny chlupy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.