Black Desert Online bude krotit šelmy

Už máte vybráno, za koho budete hrát v první closed betě této hry? Wizard, Berserker nebo možná Ranger? Třeba vás ještě zviklá ve vašem rozhodnutí tento článek.

Black Desert Online

Black Desert Online FOTO: Pearl Abyss

Hráči dosud měli jen minimální počet příležitostí jak se dotknout BDO gameplaye a to navíc s nespočtem omezení, díky faktu, že Daum Games stále ještě pracuje na uzpůsobení této hry pro Severní Ameriku a Evropu. Pokud jste se tedy neodvázali a neozkoušeli korejskou verzi hry, svůj BDO zdroj hráčské energie jste mohli nasávat skutečně jen po troškách, asi jako při nedobrovolné dietě, kdy nemyslíte na nic jiného než na pořádný flák steaku a namísto toho srkáte z brčka dietní shake.

Povolte si opasky

Konec BDO dietě! Ačkoli se pouštní pranice ještě nedostala ven z Daum Games lesa, můžeme se těšit konkrétními údaji o zkušební hrací sezóně:

Začátek:              Středa, 16. prosince – 07:00 ráno UTC

Konec:                 Úterý, 22. prosince – 07:00 ráno UTC

Datum 16. prosince ovšem není jediné, na co se v BDO ohledu stojí za to těšit. Daum Games totiž při CBT 1 vypustí do hry i divou zvěř – respektive divou pro všechny vaše nepřátelé. Vy, jako zkušený Tamer budete ovládat doslova beast power mávnutím ruky díky smrtelně nebezpečné šelmě omotané kolem vašeho prstu. Ano, slyšíte dobře, Tamer už z Koreje dorazil až k nám!

Odsud posud

Cap level při této betě bude 50,99%, PvP zábavu si tentokrát vychutnáte až od levelu 30 (navýšení o 10 levelů od posledního testu) z důvodu umožnění lepšího vývoje vašich charakterů aka abyste se měli šanci pořádně vžít do své role předtím, než na vás někdo skočí ze stromu s šiškou v ruce. Velkou šiškou.

Na základě odezvy hráčů BDO alfy přidal Daum Games tým do CBT 1 detaily jako například možnost chůze nebo temnější noci. Proto si raději připravte své svítilny (možné zakoupit u NPC postav), protože v opačném případě se vám může stát, že zakopnete a budete jen přežvykovat trávu až do rozednění.

Asi nejvýznamnějším přídavkem do hry je zapojení Trade systému – tedy zpřístupnění pár vybraných věcí k obchodu mezi hráči samotnými. Právě na tuto složku hry, přestože stále výrazně omezenou, by si vývojáři přáli získat co nejsilnější odezvu, aby ji mohli upravit do vyhovující formy, a žádají o vaši spolupráci a pochopení. Cash shop je záležitost, která má svoji proměnu teprve před sebou a odpovědi na mnohé dotazy na tento subjekt dorazí, až samotný Daum Games tým bude vědět víc.

Změn se dočkalo i nastavení grafiky hry a to ve formě jeho rozšíření. V neposlední řadě jsou v BDO novinky v oblasti customizací.

Ti z vás, kteří se takřka jisté budoucí laviny Tamer class postav nechtějí účastnit, nebudou muset po chlupatém parťákovi smutnět dlouho. Už teď je tu pohled na lepší časy.

img-responsive

Nový čtyřnohý společník | foto: Pearl Abyss

Dělání, dělání…

Black Desert Online se aktuálně mimo jiné potýká s nevyrovnanými silami své class řady. Konkrétně Berserker, Warrior, Ranger a Sorceress jsou slabší než Wizard, Tamer a zbylých povolání, čekajících na svůj nástup na BDO jeviště. Pearl Abyss nicméně na tomto problému pracuje, stejně jako například na změně ovládání chůze. Daum Games spolu s Pearl Abyss mají také na stole dvě možnosti, jak by konečná forma volitelných serverů mohla vypadat.

Práce na Black Desert Online je stále víc než dost, proto nezapomeňme na konstruktivní kritiku v rámci BDO CBT 1, abychom měli konečný produkt v našich chtivých hráčských spárech co nejdříve.

Nenechte si datum 16. prosince uniknout, a pokud vás zajímají podrobnosti ke všem výše zmíněným bodům a mnohé další, naleznete je v Black Desert Online PM Diary.

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Black Desert Online bude krotit šelmy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.