Chcete být Packomilionářem? Zábavná soutěž z prostředí Hearthstonu se vrací

Máte rádi populární karetní hru Hearthstone? Jestli ano, tak dávejte velký pozor. Určitě si pamatujete na staré dobré show „Chcete být milionářem“ či „AZ-Kvíz.“ A teď si představte, že byste si mohli zasoutěžit, ale nemuseli byste se učit historii, ta by vám tady byla k ničemu, protože všechny otázky by byly zaměřeny jen čistě na tématiku Hearthstone.

První díl "Chcete být Packomilionářem"

První díl "Chcete být Packomilionářem" FOTO: Reprofoto YouTube

Ano! I to je dnes možné. Představujeme Vám show „Chcete být Packomilionářem“ a jak jsme již naznačili, jedná se o remake známé show „Chcete být Milionářem.“ Všechny otázky jsou s tématikou Hearthstone, místo milionů si můžete odnést jako výhru balíčky do hry a show po vzoru Vladimíra Čecha uvádí Vladimír Gamer, známý na Twich.tv jako UnknownGamer.

Úkolem soutěžícího je zdolat 20 otázek, každá je za jeden balíček, k tomu využít tři nápovědy. Pomoc přítele na telefonu, 50:50 a jelikož jediné publikum jsou diváci na streamu, tak i nápovědu publika, nebo chcete-li nápovědu Twitch chatu.

UnknownGamer (resp. Vladimír Gamer) odvysílal již několik dílů této soutěže a každá se setkala s obrovským úspěchem, proto jsme velmi rádi, že se nám podařilo navázat spolupráci.

Společně pro Vás již brzo připravujeme soutěž o balíčky do Hearthstonu, abyste se ale mohli zúčastnit, doporučujeme sledovat další díl, který se bude konat již zítra 26. 11. ve 20:00 na twitch.tv/unknowngamer23.

V následujícím díle se představí vítěz DreamHacku a zcela bez debat nejlepší český hráč Hearthstonu StandaCifka. Jako druhý host ho doplní Wedry, kterého určitě znáte jako úspěšného YouTubera a streamera.

Během show budete mít možnost vyhrát i hodnotné ceny v podobě balíčků do Hearthstone a různých her. Tyto ceny pro diváky a soutěžící do soutěže věnoval internetový obchod s PC hrami Key4You.

Takže pokud nemáte ještě plány na zítřejší večer, určitě dorazte ve 20:00 na twitch.tv/UnknownGamer23.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Chcete být Packomilionářem? Zábavná soutěž z prostředí Hearthstonu se vrací

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.