Známe vítěze dalšího kola Hearthstone turnaje středních škol!

Jak jsme již upozorňovali minulý týden, v pátek 23. ledna se uskutečnil 2. turnaj HTSS, kterého se zúčastnili studenti Střední průmyslové školy Česká Lípa. Celkem se na turnaji sešlo 20 hráčů, kterým se podařilo vytvořit perfektní atmosféru a sehrát napínavé zápasy až do samého konce.

HTSS

HTSS FOTO: HTSS

Na každé škole je zvolen určitý počet lidí, kteří se starají o přípravu turnaje, než dorazí tým zajišťující celé HTSS. Na Střední průmyslové škole to byl zástupce studentů Pavel Vogel, který měl přípravy před turnajem na svých bedrech. Díky této spolupráci pak netrvalo ani hodinu a rekordních dvacet účastníků se mohlo pustit do zápolení.

Po základních skupinách přišly vyřazovací boje v play-off, do kterého postoupilo 16 hráčů. Tady už začaly zajímavější zápasy. Při střetu vyrovnaných soupeřů už šlo o všechno, protože postoupit ze souboje mohl vždy jen jeden.

Ve finále se střetli Lukáš Simulík a Daniel Bajer. Oba se spolu utkali už v základní skupině, kde Lukáš dokázal 2-1 zvítězit. Oba již měli postup do okresního finále zajištěn a tak šlo jen o to, kdo se stane celkovým vítězem a odnese si více cen. I zde pak Lukáš Simulík ukázal svou převahu a s výsledkem 3-1 se stal celkovým vítězem 2. turnaje HTSS na SPSCL.

Finálové pořadí je tedy následující:

1.místo: Lukáš Simulík

2. místo: Dan Bajer

3. místo: Dominik Zaplatílek

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Známe vítěze dalšího kola Hearthstone turnaje středních škol!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.