Světoví hráči Hearthstone po týdnu opět změří síly

Po SeatStory Cupu je tu další Hearthstone turnaj plný zvučných jmen i s českou účastí. Můžete se tedy opět těšit na souboje té nejvyšší úrovně.

Hearthstone: Heores of Warcraft

Hearthstone: Heores of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Gamegune 2015 tento víkend (20. a 21. listopadu) už po patnácté přivítá 16 nejlepších hráčů počítačových her. Toto klání profesionálních hráčů, které se odehrává v portugalském Bilbau, bude provázeno také nejlepšími cosplayery z celé Evropy. Letošní ročník je zasvěcen hře Hearthstone: Heroes od Warcraft a účastní se ho také dva čeští zástupci.

img-responsive

Stanislav Cifka | foto: Wizards of the Coast

Těmi jsou Stanislav Cifka a Mikuláš "pokrovač" Dio. Dále se turnaje zůčastní také třeba Orange, Thijs, Kolento a další skvělí hráči, kteří se mezi sebou utkají o prize pool v hodnotě 25 000 €. Do seznamu hráčů můžete nahlédhnout zde. Turnaj se hraje BO5 conquest formátem, hráči tedy musí vyhrát s každým ze tří zvolených decků.

Turnaj je streamovaný, ale streamy jsou pouze ve španělštině, portugalštině, ruštině, němčině a francouzštině. Anglický ani český přenos bohužel není zajištěn, pokud ovšem některý z těchto jazyků ovládáte, neváhejte a sledujte. Přenos z turnaje a odkazy na streamy ve všech jazycích naleznete zde.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Světoví hráči Hearthstone po týdnu opět změří síly

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.