Falout 4 Mythbusters - kolik je pravdy na tom, co se povídá?

Podlehli jste pokušení a vyzkoušeli všechny možnosti nového Falloutu?

Falout 4 Mythbusters

Falout 4 Mythbusters FOTO: Reprofoto YouTube

Fallout 4. Od 10.11. 2015 tato dvě slova zaznívají na každém rohu. Bořiči herních mýtů z DefendTheHouse na youtubu nedlouho po vydání tohoto titulu zveřejnili první, ze série mýtů o této nedávno vydané novince. Na co tedy prozatím narazili? 

Mýtus 1: Nábytek lze využít pro vstup do zamčené budovy

Tíží vás nutkání podívat se zrovna do této budovy, ale brání vám v tom její uzamčené dveře, které jsou navíc zevnitř zajištěny řetězem? Žádný problém, stačí jít k oknu a "přesednout" na křeslo uvnitř budovy a voilà, vítejte doma.

img-responsive

Přesednutí na gauč přes okno? Není problém. | foto: Reprofoto YouTube

Verdikt: Funguje

Mýtus 2: Pokud na vás spadne Vertibird, zemřete

Druhý mýtus je spíše logickým předpokladem, že když sestřelíte vrtulník a necháte ho na sebe spadnout, zabije vás to. Překvapením by bylo, kdyby jste pád tohohle peříčka přežili, ale naštěstí tomu tak není a v tomto případě vše funguje tak, jak má.

img-responsive

Může vás zabít padající helikoptéra? | foto: Reprofoto YouTube

Verdikt: Funguje

Mýtus 3: Je nemožné nepříteli odsekat všechny končetiny, aniž by zemřel

Zmasakrovaných mutantů, kteří se plazí pomocí pahýlů na místech, kde původně byly končetiny, jsme ve filmovém i herním prostředí viděli nespočet. Nepřekvapilo nás tedy, že i v novém Falloutu je tohle naprosto normální.

img-responsive

Pokud umlátíte nepříteli válečkem všechny končetiny, přežije to? | foto: Reprofoto YouTube

Verdikt: Funguje

Mýtus 4: Ukradením baterie vyřadíte z provozu Power Armor

Pokud se vám podaří zezadu tiše přiblížit k nepříteli, můžete mu zkusit vypojit Fusion Core, který pohání celý jeho obrněný obleček. Když uspějete, osoba prostě z armoru vystoupí a vy ji vklidu můžete sejmout zezadu.

img-responsive

Dá se odpojením zdroje deaktivovat Power Armor? | foto: Reprofoto YouTube

Verdikt: Funguje

Mýtus 5: Během konverzace můžete v ruce držet předměty

Je celkem běžné, že si při koverzaci chcete držet třeba svůj hrnek s kafem a mezi přikyvováním popíjet. Potřeba mít při hovoru v ruce koš, větrák, botu či třeba mimozemšťana je přeci jen trochu výstřední, nicméně Fallout 4 vám umožní i toto.

Verdikt: Funguje

Našli jste ve hře další bugy? Podělte se s námi o ně v komentářích!

Témata: Fallout 4
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Falout 4 Mythbusters - kolik je pravdy na tom, co se povídá?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.