Assassin's Creed Syndicate vstupuje na PC s novým trailerem

Assassin's Creed Syndicate vyšel na konzolích již 23. října, zatímco PC hráči museli ještě počkat. Přijde vám to nespravedlivé? Pokud ano, tak oprávněně, každopádně počínaje dneškem je to jedno, poněvadž vychází i na PC a doprovod mu dělá nový trailer.

Assasin´s Creed Syndicate

Assasin´s Creed Syndicate FOTO: Ubisoft Entertainment

Ten se zaměřuje, jak jsme asi čekali, převážně na povedená hodnocení velkých zahraničních webů. Nesmíme mu ale upřít, že kombinace zvučné hudby a překrásného grafického pozadí je úchvatná.

Pokud by vám to bylo málo, akcí a hláškami vás trailer zaručeně potěší. Ubisoft hold opět dokazuje, že na tvorbu trailerů má talent a kvalitní sestřihy mu nejsou cizí. Ještě aby se PC verze povedla tak, jako ta konzolová, a můžeme být nadmíru spokojeni.

Dnešním dnem je Assassin's Creed Syndicate na všech typickým platformách, tedy PC, Xboxu One a PS4. Jak si bude vést PC verze ukáže čas, každopádně na metacriticu se konzolová drží na 78/100, takže musíme jen doufat, že vývojáři něco zásadního nezkazí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Assassin's Creed Syndicate vstupuje na PC s novým trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.