Blade & Soul lednová ratolest – známe datum

Tak dlouho zapálenci pro tuto MMO čekali v bojovém postoji, zjišťovali informace na kdejakých fórech a stránkách, šťourali špičkou ostří svých zbraní v kdejaké škvírce, aby pootevřeli brány, skrývající tajemství datumu vydání. Už nemusí.

Blade & Soul

Blade & Soul FOTO: NCSOFT

Právě dnes NCSoft oznámil, že pro hráče ze Severní Ameriky a Evropy bude datum 19. listopadu důvodem k oslavě. Nicméně místo ohňostrojů a návštěv barů se dá očekávat, že komunita věrná této hře zasedne za své počítače. Ostatně, kdo by si nechal ujít start doslova vymodleného díla.

Blade & Soul svátky

Zelená oficiálnímu vypuštění hry naskočí 19. listopadu v 6 hodin našeho času. Předcházet mu ale budou ještě rezervace jmen pro všechny, kteří si zakoupili Disciple či Master Pack. Tyto rezervace se budou konat již 11. ledna. Pokud patříte mezi majitele Founder’s Packu, můžete využít možnosti náskoku ve hře, kdy vám Blade & Soul bude otevřena od 15. ledna.

Beta zóna

Teď už víme konkrétní datum, na který si můžeme brousit si drápky. To ale neznamená, že musíme odhodit příležitost zúčastnit se další víkendové bety Blade & Soul, která odstartuje 24. listopadu a skončí 30. listopadu.

Pokud jste na Blade & Soul narazili teprve nyní, na oficiální stránky hry vám poskytnou všechny potřebné informace včetně možnosti se zapsat pro účast v betách.

Témata: Blade & Soul | MMO
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Blade & Soul lednová ratolest – známe datum

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.