Video porovnává grafiku prvního a letošního Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront je horečně očekávaný titul, který vyjde již zítra. Někteří hráči si ale neuvědomují, že mu předcházely dva jiné díly. Jak si vede zcela první Battlefront v porovnání s dnešním?

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: EA

Star Wars Battlefront bude se zítra třetím vydaným dílem trilogie, přičemž zcela první díl vyšel již v roce 2004. I když na prvních dvou Battlefrontech pracovalo studio Pandemic (na dnešním pracuje DICE), historickou návaznost hra neschová a to jak v ohledu hratelnosti, tak grafiky.

Právě na porovnání grafiky se soustředí video vytvořené serverem ign.com. Ve videu se hráč prochází po třech ikonických lokacích univerza, tedy Hothu, Tatooinu a Endoru, ale s tím rozdílem, že na levé polovině jsou v kvalitě roku 2004 a pravá se zase chlubí špičkovým vzezřením roku 2015.

Změna je naprosto fantastická. Z hlediska grafiky mluvíme o lepších detailech a celkově bohatších prostorech. Nejzajímavější je ale fakt, že i s jedenáctiletým rozdílem je si hra velice podobná a své kořeny neschová i přesto, že původní hru vytvořilo zcela odlišné studio.

Hra vypadá nádherně, nyní záleží na tom, jak se bude finálně prezentovat. Mnozí hráči na Xboxu One si hru již v rámci programu EA Access vyzkoušeli, zatímco hráči na PC a PS4 musí hořet závistí. Ta naštěstí bude uhašena již zítra, kdy se Star Wars Battlefront podívá na všechny v článku zmíněné platformy. Pro bližší pohled na hru si můžete přečíst naše dojmy z bety.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Video porovnává grafiku prvního a letošního Star Wars Battlefront

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.