Just Cause 3 ve 4K vypadá naprosto fantasticky

V dnešní době jsme zvyklí na to, že hry vypadají parádně. Většinou se ale setkáváme s rozlišením 720p, maximálně 1080p, někdo ale má tak výkonou soustavu, že utáhne grafiku na vyšší úrovni a dosahuje až 4K. Jak na této úrovni vypadá Just Cause 3?

Just Cause 3

Just Cause 3 FOTO: Avalanche Studios

To první, co vás na videu zaujme, je zaručeně příroda. Překrásná vegetace tyčící se na majestátních horách, pod ní se pohybují masy křišťálové vody a modrá obloha je plná běloučkých mráčků. Ani objekty nijak nezaostávají a mimo pohádkových vesnic vás zaujmou detailně zpracovaná vozidla, větrné elektrárny či socha místního diktátora.

Ve videu se ale hra nejvíce činila v tom, díky čemu jsme si Just Cause zamilovali – v destrukcích. Nádherné majestátní výbuchy, pod nimiž se postupně rozpadají masivní konstrukce, jsou již na první pohled lákadlem, kvůli kterému bude čekání ještě delší.

I když 4K vypadá naprosto fantasticky, nutno nezapomínat na to, že Just Cause 3 vypadá parádně i na nižším rozlišení. Zda se pod nádherným vzezřením skrývá úžasný titul ale zjistíme až 1. prosince, kdy Just Cause 3 vyjde na PC, Xboxu One a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Just Cause 3 ve 4K vypadá naprosto fantasticky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  2. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.