Just Cause 3 ve 4K vypadá naprosto fantasticky

V dnešní době jsme zvyklí na to, že hry vypadají parádně. Většinou se ale setkáváme s rozlišením 720p, maximálně 1080p, někdo ale má tak výkonou soustavu, že utáhne grafiku na vyšší úrovni a dosahuje až 4K. Jak na této úrovni vypadá Just Cause 3?

Just Cause 3

Just Cause 3 FOTO: Avalanche Studios

To první, co vás na videu zaujme, je zaručeně příroda. Překrásná vegetace tyčící se na majestátních horách, pod ní se pohybují masy křišťálové vody a modrá obloha je plná běloučkých mráčků. Ani objekty nijak nezaostávají a mimo pohádkových vesnic vás zaujmou detailně zpracovaná vozidla, větrné elektrárny či socha místního diktátora.

Ve videu se ale hra nejvíce činila v tom, díky čemu jsme si Just Cause zamilovali – v destrukcích. Nádherné majestátní výbuchy, pod nimiž se postupně rozpadají masivní konstrukce, jsou již na první pohled lákadlem, kvůli kterému bude čekání ještě delší.

I když 4K vypadá naprosto fantasticky, nutno nezapomínat na to, že Just Cause 3 vypadá parádně i na nižším rozlišení. Zda se pod nádherným vzezřením skrývá úžasný titul ale zjistíme až 1. prosince, kdy Just Cause 3 vyjde na PC, Xboxu One a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Just Cause 3 ve 4K vypadá naprosto fantasticky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.