Nabít…zaměřit…Kill Shot Bravo

Je čas vytasit tablety a mobily z batohů a kapes, protože jedno jediné kliknutí vás teď dělí od zbrusu nové FPS zóny.

F2P Kill Shot Bravo

F2P Kill Shot Bravo FOTO: Hothead Games

Nejnovější dílo Hothead Games vás od dnešního dne může zdarma zavést do blízké budoucnosti, přesněji deset let vzdálené. Jestli Alenka měla trable po příhodě s králičí norou, tak vám se možná zamotá hlava ještě víc, protože vás tvůrci šoupnou do role zkušeného vojáka speciálních jednotek. A jelikož jste profík, mise ani zdaleka nebudou rázu sbírání kopretinek na paloučku. Místo toho budete plnit tajné mise zahrnující infiltraci nepřátelského území, eliminaci předem určeného cíle uprostřed zóny plné ozbrojenců, kteří s vámi zrovna na jedno nechodili. Zažijete si průzkumné mise na ostrovech (které nezahrnují šnorchl, foťák a nevinné rybičky, přestože se může stát, že při svém recce budete mít štěstí na počasí), boj zblízka ve výšinách pohoří východu, vaše úkoly vám připomenou vaše silné, ale i slabé stránky a donutí vás si záchranu světa poctivě vybojovat, pot, krev a slzy nevyjímaje.

Vždy připraven

Každý voják musí vědět, co má v arzenálu, s čím bude možné operovat. Ani zdaleka vás to nezachrání od nejasných situací, do kterých se snadno můžete dostat, nicméně je to váš klíč k úspěšnému vyklouznutí z právě takové horké zóny.

Kill Shot Bravo vám například poskytne možnost využít vozidla pro vaše účely (tedy alespoň ta funkční) nebo helikoptéry, když dojde na poslední variantu misí ze seznamu „země, voda, vzduch“. Mnohdy si ale budete muset dopomoci sami.

Vaše rozkazy vás dotanou na ruzná místa a do rozličných situací. V jeden moment budete mít za úkol vyčistit celou oblast od nepřátelských sil, který se neobejde bez procházení obydlených domů, které poskytují ideální skrýš pro kohokoli. V jiný zase nedostanete možnost procházet se danou oblastí tak otevřeně. Naopak, budete muset být duch. Nikým neviděn, neslyšen – ale stále s výsledky požadovanými po vás jako profesionálním vojákovi, který dokáže zneškodnit cíl z ideálního sniper spotu a znovu se rozplynout jako pára nad hrncem, když je mise dokončena.

Váš nepřítel není nikdy stejný – na tuto proměnnou je dobré pamatovat a pozorně oponenta sledovat, dokud neodhalíte slabinu, na kterou můžete udeřit. Ani vaše rozkazy nebudou pokaždé stejného rázu, zato vždy budou vyžadovat vaši plnou pozornost.

Při misích budete mít za úkol zneškodnit létající drony, vojáky ve speciálním Exo brnění, nepřátele ze zbraněmi vysoké ráže, kde vás nemine RPG klasika, pokud včas nevyklidíte pole. Bomby a odstřelovači zdaleka nekončí linii nebezpečí, kterým se budete muset postavit. Samotné prostředí tomu nasadí helmu navrch.

Přivýdělky, spojenectví a duely

Nejste si jisti, jestli misi zvládnete dokončit sami? Kdokoli z vašich přátel se může zapojit, odhalit lokaci nepřítele a dopomoci vám tak k jeho eliminaci. Ani alianci není od věci zvážit. Pokud ještě nemáte nikoho ve friendlistu, aliance může být vaše cesta k úspěšnému dopadení osoby, na kterou je zrovna vypsaná odměna. Pokud jste spíše vlk, co rád loví sám, postačí vám v rámci společných akcí sem tam utroušená taktická připomínka skrze herní chat.

img-responsive

Budete mít důmyslnější krytí a rychlejší oko? | foto: Hothead Games

V momentě, kdy doslova prahnete po tom si s někým vyříkat bussiness skrz hledáček, jsou tu možné sniper PvP duely. Čím více vítezství bude na vašem kontě, tím lepší odměny vás čekají.

Bez čekání, bez placení

Tato FPS hra nabízí nepřebernou zásobu prvků pro zabavení své audience. Ať už to jsou startovní customizace a Perks, které vám pomohou ve víru boje nebo postupné odemykání a získávání lepšího vybavení, kdy si pak můžete znárodnostnit vychytávky jakou jsou vylepšené body armory či ochranné brýle a masky. V neposlední řadě je tu i bonus pro zapálené snipery ve formě možnosti ovládat kameru po vystřelení Kill Shotu.

To vše je právě teď k dispozici ke stažení na iTunes App Store či Google Play a to zdarma.

Pokud máte zájem o další zprávy o hře přímo od zdroje, stačí sledovat Facebook stránku hry.
Nicméně nezapomeňte – kdo dřív zaměří, ten dřív střílí. Proto především mějte oči na stopkách a zůstaňte odstřelovačem, ne tím týpkem s kulkou mezi očima.

Témata: Kill Shot Bravo | FPS | F2P
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nabít…zaměřit…Kill Shot Bravo

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.