Druhá část datadisku The White March pro Pillars of Eternity má své datum vydání

Letos v srpnu poslali vývojáři z Obsidianu hráče Pillars of Eternity do chladných zemí poprvé, znovu se o to pokusí, podstatně výstižněji, v průběhu ledna.

Pillars of Eternity: The White March

Pillars of Eternity: The White March FOTO: Obsidian Entertainment

Oznámení visí na oficiálním webu hry. Druhý díl vyšle hráče opět (a nepřekvapivě) do White March, zasněženého pohraničí The Eastern Reach, kde budou čekat nejen nové úkoly, ale i nový společník: barbarka Meneha. Zároveň rozšíření zvýší maximální úroveň a přidá nové schopnosti.

Novinka, která by mohla potěšit kritiky soubojového systému i hráče, kterým taktický combat příliš nevoní, je „Story Time“ mód. Jestli to znamená zjednodušení, nižší obtížnost nebo možnost přeskočit souboje není jasné, Obsidian pouze uvádí, že Story Time umožní hráčům vychutnat si Pillars of Eternity v podstatně rychlejším tempu.

Krátký update na fóru pak ještě přidává informaci, že vetší prostor v rozšíření dostane rasa Vithracků. Hráči se budou moci setkat minimálně s dvěma novými typy zástupců této prapodivné rasy: brutes a luminaries. První z nich staví a krmí kolonie, druzí jsou šestiokou variací na učence a historiky.

img-responsive

Vithrack Luminary | foto: Obsidian Entertainment

Pillars of Eternity: The White March Part 2 dorazí na PC někdy v lednu příštího roku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Druhá část datadisku The White March pro Pillars of Eternity má své datum vydání

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.