EA pracuje na hře ve stylu Assassin's Creed

Obří herní společnost Electronic Arts pracuje na hře ve stylu série Assassin's Creed. Potvrdil to CFO EA Blake Jorgensen na včerejší UBS Global Technology Conference.

Assassin's Creed: Unity

Assassin's Creed: Unity FOTO: Ubisoft Entertainment

Ne nadarmo se používá výraz zdravá konkurence, mnohdy totiž zaručí přísun velmi příjemných novinek. Zda budou příjemné u EA sice nemůžeme určit, ale víme, že se pouští do něčeho pro ní dosud neznámého. Inspiraci dodala společnost Ubisoft se svým Assassin's Creed a EA by chtělo vytvořit hru podobného stylu, tedy open-worldovou akční hru. Informoval o tom server ign.com.

Proč zrovna ve stylu Assassin's Creed? Poukázání na tuto sérii není náhodou, poněvadž do EA v červnu přestoupila Jade Raymond, spolutvůrkyně značky Assassin's Creed a založila studio Motive.

„Nikdy jsme skutečně neoperovali s největším herním žánrem a tím je žánr akční.“ prohlásil Blake Jorgensen „To jsou hry ve stylu Assassin's Creed, více otevřeného světa, více single-player versus multiplayer. To není oblast, ve které bychom se dosud pohybovali.“

„Nedávno jsme si najali Jade Raymond, která stojí za franšízou Assassin's Creed pro Ubisoft a bude pro nás pracovat na akčním žánru ve studiu, které jsme vybudovali v Montrealu. Jsme tedy velmi nadšení okolo akčního žánru.“ vyjádřil se Blake Raymond ohledně nových plánů EA.

Otázkou stále zůstává, do jaké míry bude „EA Assassin's Creed“ povedený titul. Myslíte si, že se hra společnosti podaří? Pochlubte se nám svými komentáři.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: EA pracuje na hře ve stylu Assassin's Creed

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.