Předobjednávací sezóna pro Black Desert Online započala

Šest classů, tři balíčky, řada bonusů…právě to si můžete zajistit již dnešního dne a třeba si i užívat zaručený přístup do zbylých dvou bet této dech beroucí MMORPG.

Neuvěřitelně realistická grafika Black Desert Online

Neuvěřitelně realistická grafika Black Desert Online FOTO: Pearl Abyss

Už je to nějaký ten pátek, kdy jste se mohli vůbec prvně prohánět světem BDO jako Warrior, Ranger, Wizard či Witch, Berserker, Sorceress nebo Valkyrie v rámci closed beta testů. Zatímco beta řada ještě není u svého konce, Daum Games vám nabízí šanci ukořistit si své místo v konečné verzi hry s předstihem. Chcete mít své jisté a třeba i nějaký ten dárek pod stromeček navíc? Můžete zabít dvě mouchy jednou ranou teď a tady.

K zakoupení jsou tu pro vás tři balíčky s různým obsahem - jeden prvek mají ale společný. Všechny obsahují digitální verzi Black Desert Online.

Mít s sebou pří cestování Traveler’s Package se vyplatí, protože váš batůžek bude obsahovat sedmidenní návštěvnický vstup, start ve hře s 24 hodinovým předstihem a mimo jiné i jeden kupón pro změnu vzhledu. Tato cestovatelská výbava vás přijde na USD $29.99 / EUR €29.99.

S Explorer’s Package objevíte exkluzivní přístup do jednoho z beta testů, dva sedmidenní návštěvnické vstupy, dvoudenní náskok před startem hry, jeden kupón pro změnu vzhledu, koně třetí třídy, jednoho peta dle vašeho výběru a v neposlední řadě unikátní vzhled zbraně. To vše za USD $49.99 / EUR €49.99.

Conqueror’s Package vám vybojuje exkluzivní přístup do obou zbývajících beta testů, tři sedmidenní návštěvnické vstupy, start ve hře s neuvěřitelným náskokem 96 hodin, jeden kupón na změnu vzhledu, koně páté třídy, peta dle vlastního výběru, unikátní vzhled zbraně včetně kostýmu 2500 Pearls v hodnotě $25.00, když hře obětujete USD $99.99 / EUR €99.99.

img-responsive

Denní dění v městečku | foto: Pearl Abyss

Black Desert Online bude dostupná jako prémiová služba, na rozdíl od klasického registračního systému jiných her a je jen na vás, jak moc prémiovou ji chcete mít.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Předobjednávací sezóna pro Black Desert Online započala

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.