K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Předobjednávací sezóna pro Black Desert Online započala

Šest classů, tři balíčky, řada bonusů…právě to si můžete zajistit již dnešního dne a třeba si i užívat zaručený přístup do zbylých dvou bet této dech beroucí MMORPG.

Neuvěřitelně realistická grafika Black Desert Online

Neuvěřitelně realistická grafika Black Desert Online FOTO: Pearl Abyss

Už je to nějaký ten pátek, kdy jste se mohli vůbec prvně prohánět světem BDO jako Warrior, Ranger, Wizard či Witch, Berserker, Sorceress nebo Valkyrie v rámci closed beta testů. Zatímco beta řada ještě není u svého konce, Daum Games vám nabízí šanci ukořistit si své místo v konečné verzi hry s předstihem. Chcete mít své jisté a třeba i nějaký ten dárek pod stromeček navíc? Můžete zabít dvě mouchy jednou ranou teď a tady.

K zakoupení jsou tu pro vás tři balíčky s různým obsahem - jeden prvek mají ale společný. Všechny obsahují digitální verzi Black Desert Online.

Mít s sebou pří cestování Traveler’s Package se vyplatí, protože váš batůžek bude obsahovat sedmidenní návštěvnický vstup, start ve hře s 24 hodinovým předstihem a mimo jiné i jeden kupón pro změnu vzhledu. Tato cestovatelská výbava vás přijde na USD $29.99 / EUR €29.99.

S Explorer’s Package objevíte exkluzivní přístup do jednoho z beta testů, dva sedmidenní návštěvnické vstupy, dvoudenní náskok před startem hry, jeden kupón pro změnu vzhledu, koně třetí třídy, jednoho peta dle vašeho výběru a v neposlední řadě unikátní vzhled zbraně. To vše za USD $49.99 / EUR €49.99.

Conqueror’s Package vám vybojuje exkluzivní přístup do obou zbývajících beta testů, tři sedmidenní návštěvnické vstupy, start ve hře s neuvěřitelným náskokem 96 hodin, jeden kupón na změnu vzhledu, koně páté třídy, peta dle vlastního výběru, unikátní vzhled zbraně včetně kostýmu 2500 Pearls v hodnotě $25.00, když hře obětujete USD $99.99 / EUR €99.99.

img-responsive

Denní dění v městečku | foto: Pearl Abyss

Black Desert Online bude dostupná jako prémiová služba, na rozdíl od klasického registračního systému jiných her a je jen na vás, jak moc prémiovou ji chcete mít.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Předobjednávací sezóna pro Black Desert Online započala

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Chcete si vydělat hraním? Máme pro vás skvělou práci!

20.06.2018 17:38 V minulém díle jsme vám ukázali, jaké kousky začít hrát, pokud se chcete stát profesionálními hráči…

Stealth mod ve Fallout 76 nám dá nevídané možnosti

20.06.2018 14:45 Absence NPC nám v žádném případě nezabrání kreativně využívat dostupné schopnosti.

Související:

Nejčtenější články

  1. Rozjedete Cyberpunk 2077? HW specifikace už jsou venku

  2. Greedfall odhaluje své karty. Na co se můžeme těšit?

  3. Assassin's Creed Odyssey bude nejzábavnějším dílem série

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.