Homeworld Remastered Collection vychází přesně za měsíc

V Gearboxu se to v poslední době předěláváním her do nového kabátku jen hemží. Nedávno jsme se dozvěděli datum vydání kolekce posledních dvou Borderlands her. Dnes tu pro změnu máme předělání poněkud starší hry. Homeworld Remastered Collection vyjde přesně za měsíc, 25. února 2015.

Homeworld Remastered Collection

Homeworld Remastered Collection FOTO: Gearbox

Remake to nebude jen tak ledajaký, proto i vyšší cenovka moc nepřekvapí. Za 31,99 eur hráči dostanou původní dva díly, které jsou upravené tak, aby fungovaly na nových operačních systémech. Přístup do bety speciální verze multiplayer módu, který bude obsahovat mapy a jednotky z obou dílů. Beta je kvůli tomu, že Gearbox chce multiplayer nejprve pořádně doladit s pomocí hráčů a až pak vydat jeho finální verzi.  

Hlavně ale hráči dostanou první dva díly Homeworldu předělané do nového enginu. Přepracována byla veškerá grafika, od nových textur přes modely až po nově zrenderovaná videa. Zvuk dopadl velmi podobně, soundtrack, dabing postav a další různé efekty byly znovu nahrány ve vysoké kvalitě, což znamená, že bychom neměli být ochuzeni o žádnou píseň, dokonce i jednotliví dabéři zůstali stejní.

 

V neposlední řadě zmíníme povolení fanouškovských módů nebo podporu 4k rozlišení, jak Gearbox uvedl v tiskové zprávě.

Celá edice vypadá velmi našlapaně a určitě se jedná o to správné nalákání na třetí díl Homerworldu s podtitulem Shipbreakers, který momentálně chystá studio složené z vývojářů původních dvou Homeworldů.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Homeworld Remastered Collection vychází přesně za měsíc

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.