Ostří i duše v sázce 2 – Blade & Soul beta

Nabruste si zbraně a připravte se zaprodat i duši, jestli chcete být tento víkend šampiónem, protože NCsoft proti vám postaví elitu. Nicméně byste se neměli chystat pouze na tento víkend – budoucnost má pro vás v kartách ještě řadu dobrodružství. Stačí otočit klíčem.

Blade & Soul

Blade & Soul FOTO: NCSOFT

Jak už bylo ve flashkách řečeno, včerejším dnem započala druhá closed beta. A jelikož zároveň s touto víkendovou akcí probíhá i B&S světový šampionát (13. – 14. listopadu), to by nesměli být bohové doma – a nebo NCsoft tým v práci – aby se událost takových rozměrů nepodepsala i na současné betě.

Hozená rukavice

Beta testující mají jedinečnou příležitost setkat se ve hře i s jedním z nejlepších aréna hráčů Blade & Soul. Tou osobou je Jaesung Lee a hráči nemusí nutně pouze sledovat jeho um při soubojích. Mohou ho totiž i vyzvat!

Hráči, kteří se předem zapsali a byli i vybráni, se proti Jaesungovi postaví v aréně v rámci soubojů 1v1 a jejich odvaha bude odměněna. Zároveň s každou prohrou na kontě tohoto pro playera bude vydán Master Founder’s Pack.

Výběr class je široký a neustále dochází k jejich updateům, proto jistě jedna z nich bude ve vašich rukou nebezpečným oponentem i tak zkušenému hráči.

Tato beta se bude točit především kolem již zmíněných 1v1 utkání v aréně, která potřebují vychytat všechny mouchy, aby finální verze hry byla ke spokojenosti všech.

Po celou dobu se budou rozdávat beta klíče, tudíž pokud ten svůj ještě nemáte, konec světa nehrozí. Na druhou stranu věřte, když říkám, že se vám beta klíč ještě bude několikrát hodit. Přesvědčte se sami.

Closed bety do konce roku 2015

Closed Beta 2: 13. – 16. listopadu
Closed Beta 3: 24. – 30. listopadu
Closed Beta 4: 11. – 14. prosince
Closed Beta 5: 18. – 21. prosince

img-responsive

Bez ohledu na výběr zbraně, odhodlání dělá vítěze | foto: NCSOFT

Nejčastější dotazy ohledně druhé bety a odpovědi na ně, naleznete na fóru této hry, kde si můžete předem zjistit co očekávat a kam psát své poznatky a připomínky.

NCsoft aktuálně pracuje na klientech pro německou a francouzskou hráčskou komunitu a právě pro ně bude připravena B&S v jejich jazyce ve čtvrté betě. Evropské servery samozřejmě stále poběží, takže komu není francouzština ani němčina blízká, nemusí vyhazovat monitor oknem. Pokud jste již ostřílený B&S beta hráč, jistě vás bude zajímat tato stránka, kde se podrobně dozvíte, co z vašeho progresu zůstane zachováno a co ne.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ostří i duše v sázce 2 – Blade & Soul beta

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.