Fallout 4 vydělal více než 750 milionů dolarů

Fallout 4 již prodal více než 12 milionů kopií. Cenově mluvíme o více než 750 milionech dolarů.

Fallout 4

Fallout 4 FOTO: Bethesda Softworks

Pokud jste se v minulých týdnech podívali na internet, všude se objevoval Fallout 4. Hráči byly na tuto hru naprosto nadšení a odpovídají tomu i prodejní výsledky. Server vg247.com informoval o více než 12 milionech prodaných kusech, což dosahuje více než 750 milionů dolarů.

Zároveň láme rekordy jakožto hra s největším počtem předobjednávek tohoto roku, přičemž Pip-Boy Edition je nejrychleji prodávaná edice ve videoherní historii. Na poli aplikací se zase applikace Fallout Pip-Boy stala číslem jedna na iTunes App Store.

Fallout 4 se i přes rekordní výsledky prodává dál a dál. Již jste si tuto hru koupili? Pochlubte se nám se svými dojmy.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fallout 4 vydělal více než 750 milionů dolarů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.