Stanislav Cifka opouští Luminosity

Hearthstone tým Luminosity gaming prodělal obrovské změny a opouští ho dva z jeho hráčů. V Luminosity ovšem neváhali a podepsali kontrakt s novou posilou.

Luminosity gaming

Luminosity gaming FOTO: Luminosity gaming

Stanislav Cifka do Luminosity gaming vstoupil krátce potom, co zvítězil na DreamHacku v Bukurešti v dubnu. Pod křídly Luminosity se mu podařilo vyhrát Starladder Starseries Season 1 a PGL Spring Tavern tales a k tomu přidal několik velmi dobrých umístění na jiných turnajích. Tímto si Standa vysloužil si statut jednoho z nejlepších hráčů, co hráli pod křídly Luminosity. Nyní ovšem tento tým opouští poté, co se neshodli na dalších podmínkách spolupráce.

img-responsive

Stanislav Cifka po výhře Tavern Tales | foto: Reprofoto Twitter

Společně s ním Luminosity opouští portugalský hráč Ignite. I po tomto odchodu ani jeden z nich neodmítl pozvání a oba dva se účastní Seatstory cupu 4, kde vystupují již bez týmové příslušnosti. Tohoto turnaje pod záštitou společnosti NEEDforSEAT se mimochodem účastní také další český hráč Alesh. Stream z eventu můžete sledovat zde.

Alespoň částečnou náhradu za tyto dva odcházející hráče Luminosity nalezlo v Johanu “Darkwonyx” Hanssonovi. Tento švédský hráč, jenž se v šestnácti letech stal šachovým mistrem Švédska, se rozhodl opět vrátit na Hearthstone scénu. Rok 2014 byl pro něj celkem úspěšný, ovšem nyní chce změnit fakt, že jsme o něm většinu letošního roku moc neslyšeli a chce být opět více vidět.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Stanislav Cifka opouští Luminosity

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends jako záchrana. Akcie EA po úspěchu nového battle royale titulu vzrostly na ceně

  2. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  3. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.