Zítra se můžeme těšit na pořádný turnaj ve hře Halo 5

Halo 5: Guardians je obří hra a potřebuje tedy nějaké pořádné turnaje. Jeden z nich se bude konat již zítra od 19 hodin.

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians FOTO: 343 Industries

Turnaj pořádá TP Vision (výrobce televizí Philips) ve spolupráci s Microsoftem a studiem 343 Industries. V turnaji se utká pět nejlepších evropských týmu, jejichž výběr proběhl formou vyřazovacích soubojů, které pořádala organizace ESL. Za odměnu dostaly šanci porazit profesionální 343 Industries Pro Team, který patří k nejlepším týmům hry Halo na světě.

V týmu 343 Pro působí nejdéle hrající a nejúspěšnějšími hráči Halo. Mezi členy tohoto týmu patří Eric “GH057ayame” Hewitt, Mason “Neighbor” Cobb, Sean “Dersky” Swidersky a Michael “Strong Side” Cavanaugh. Informovala o tom společnost TP Vision v tiskové zprávě.

Mimo ohromnou prestiž a světový obdiv vyhraje vítězný tým televizi Philips 65PUS8601. Tato televize patří k nejlepším a díky Ultra HD rozlišení, 65 palcům, systému Android TV a čtyřstrannému systému Ambilight se jedná o pravou volbu jak pro hraní, tak pro sledování pořadů.

„Nový Halo 5: Guardians na konzoli Xbox One připojené k televizoru Philips s technologií Ambilight je ideálním spojením špičkových technologií. Těšíme se na souboj nejlepších internetových týmů s týmem 343 Industries Pro Team. Určitě půjde o velkolepou podívanou,“ říká Ben Payne, EMEA Snr. Partnerships & Experiential Manager pro Microsoft Xbox.

Turnaj započne zítra od 19 hodin na twitchi série Halo a bude přenášený přímo ze studia ESL. Halo 5: Guardians obsahuje jak klasický multiplayerový mód Arena, tak zcela nový mód Warzone, který sbírá jedno dobré hodnocení za druhým. Jistě se máme na co těšit.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zítra se můžeme těšit na pořádný turnaj ve hře Halo 5

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.