Další Blizzfan Cup již tuto sobotu

Přijďte si opět zahrát Hearthstone a pokusit se pro sebe ukořistit nějakou z výher. Pokud budete úspěšní, můžete si rozšířit svou herní knihovnu na steamu.

Hearthstone: Heores of Warcraft

Hearthstone: Heores of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Tuto sobotu, 14.11. se odehraje další kolo Blizzfan cupu, registrace bude probíhat do 16:40 a od 17:00 začíná samotný turnaj. Bude se hrát o hry na Steamu a prémiové účty na webu eslgaming.com.

Cenově ohodnocená jsou první 4 místa, vítěz získá premium účet na 3 měsíce a hru Bionic Dues, místo druhé měsíční premium a Vertical Drop Heroes HD. Hráč na místě třetím se může těšit taky na měsíc premia a hru Blood of Old a čtvrtý v pořadí dostane Ruzh Delta Z.

img-responsive

Magni Bronzebeard | foto: Blizzard Entertainment

Turnaj se hraje systémem BO5.  Více informací o turnaji můžete nalézt zde. Pokud tedy nevíte, co se sobotním podvečerem, tak doufáme že jsme vás inspirovali a pokud se rozhodnete zůčastnit, tak vám přejeme hodně štěstí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další Blizzfan Cup již tuto sobotu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.