Další Blizzfan Cup již tuto sobotu

Přijďte si opět zahrát Hearthstone a pokusit se pro sebe ukořistit nějakou z výher. Pokud budete úspěšní, můžete si rozšířit svou herní knihovnu na steamu.

Hearthstone: Heores of Warcraft

Hearthstone: Heores of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Tuto sobotu, 14.11. se odehraje další kolo Blizzfan cupu, registrace bude probíhat do 16:40 a od 17:00 začíná samotný turnaj. Bude se hrát o hry na Steamu a prémiové účty na webu eslgaming.com.

Cenově ohodnocená jsou první 4 místa, vítěz získá premium účet na 3 měsíce a hru Bionic Dues, místo druhé měsíční premium a Vertical Drop Heroes HD. Hráč na místě třetím se může těšit taky na měsíc premia a hru Blood of Old a čtvrtý v pořadí dostane Ruzh Delta Z.

img-responsive

Magni Bronzebeard | foto: Blizzard Entertainment

Turnaj se hraje systémem BO5.  Více informací o turnaji můžete nalézt zde. Pokud tedy nevíte, co se sobotním podvečerem, tak doufáme že jsme vás inspirovali a pokud se rozhodnete zůčastnit, tak vám přejeme hodně štěstí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další Blizzfan Cup již tuto sobotu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.