DISKUZE K ČLÁNKU Světový rekord pokořen. Bitvy v PlanetSide 2 se účástnilo 1158 hráčů

Minulý týden jsme vás informovovali o pokusu o světový rekord v největším počtu hráčů v jedné FPS bitvě. Ten proběhl včera, a jak jste si mohli přečíst v titulku, proběhl úspěšně. V oblasti jménem Hossin se za dozoru komisařů z Guinnesovy knihy rekordů, mydlilo dohromady 1158 hráčů.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.