Světový rekord pokořen. Bitvy v PlanetSide 2 se účástnilo 1158 hráčů

Minulý týden jsme vás informovovali o pokusu o světový rekord v největším počtu hráčů v jedné FPS bitvě. Ten proběhl včera, a jak jste si mohli přečíst v titulku, proběhl úspěšně. V oblasti jménem Hossin se za dozoru komisařů z Guinnesovy knihy rekordů, mydlilo dohromady 1158 hráčů.

Planetside 2

Planetside 2 FOTO: Sony Online Entertainment

Více než dvě hodiny po sobě stříleli hráči, kteří hájili jednu ze tří frakcí. Úkol byl jednoduchý, obsadit co největší část herní oblasti. To se nakonec nejlépe povedlo frakci New Conglomerate, která obsadila 36% oblasti. Dále pak byla frakce Terran Republic s 32% a o dvě procenta méně obsadila frakce Vanu Sovereignty.

Celkově během dvou hodin zemřelo 59 251 virtuálních duší, ale „pouze“ 53 729 jich zemřelo rukou nepřátelského hráče. Objevilo se 3822 hráčů, kteří vběhli do rány přátelské střelbě. Taky se objevilo 1700 lidí, kteří v zápalu bitvy spáchali sebevraždu. Na podrobné statistiky se můžete podívat na stránce ps2alerts.com.

Celá akce byla streamována a už dokonce existuje i záznam, na který se můžete podívat níže.

 

Gratulujeme vývojářům ze Sony Online Entertainment, organizátorům z PlanetSideBattles a v neposlední řadě všem, kteří se tohoto rekordu účastnili.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Světový rekord pokořen. Bitvy v PlanetSide 2 se účástnilo 1158 hráčů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.