Xbox One zítra změní uživatelské rozhraní

Vyhovuje vám menu Xboxu One? Pokud ne, nejste jediní. Na jeho rozhraní si stěžovalo mnoho lidí. Již zítra se to ale změní.

Gears of War: Ultimate Edition

Gears of War: Ultimate Edition FOTO: Microsoft

Microsoft totiž kompletně změní uživatelské rozhraní. Již na sdílených videích je vidět, že je značně rychlejší a přehlednější. Na druhou stranu kompletně vynechá možnost ovládání menu pohybem, poněvadž se nedočkalo veliké popularity, hlasové příkazy ale zůstanou. Informoval o tom Microsoft ve své tiskové zprávě.

Hlavního rozšíření se dočkáme v podobě spuštění programu zpětné kompatibility. Ten nám umožní zahrát si své tituly z Xboxu 360 na Xboxu One. Neví se, jak dlouho bude Microsoft v tomto programu pokračovat, ale první vlna bude čítat 104 titulů, mezi kterými nebude chybět Call of Duty: Black Ops, Castle Crashers, Assassin's Creed II, Halo Wars a Halo Reach. Kompletní seznam najdete zde. Další tituly budou postupně přibývat.

Pokud jste si koupili Gears of War: Ultimate Edition nebo tak alespoň učiníte do 31. prosince tohoto roku, máte nárok na minulé Gears of War v rámci programu zpětné kompatibility. I když budou na Xboxu One dostupné již v listopadu, nárok na stažení zdarma budete mít až od 1. prosince. 

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Xbox One zítra změní uživatelské rozhraní

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

19.09.2018 20:14 Právě vyšlo nové DLC pro povedenou strategii Frostpunk.

Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

18.09.2018 18:18 Víme, kdy vyjde Thronebreaker: The Witcher Tales. A bude to dříve, než se čekalo!

Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

16.09.2018 16:51 Tvůrci v novém videu podrobněji představují jednotlivé části světa, na které se v novém Just Cause…

Související:

Nejčtenější články

  1. Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

  2. Další DLC pro The Elder Scrolls Online v novém videu

  3. Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

  4. Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.