Hearthstone turnaj s CzechCloudem

11.11. Magické datum a vy nevíte, čím tento den udělat speciálním také pro vás? Nezoufejte, přinášíme vám tip!

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft FOTO: GAMIFIQUE.cz

Pokud jste z Prahy a stále přemýšlíte nad svým odpoledním programem, přijďte dnes v 16:00 do Alze Game Centra v Praze a zúčastněte se turnaje, kterým vás provede HS komentátor a bývalý kapitán týmu eSuba.intel Petr "czechcloud" Žalud. Znamená to tedy, že se budete muset zvednou ze svých pohodlných židlí a vyrazit do podzimních pražských ulic.

Turnaj 1v1 ve hře Hearthstone proběhne Swiss formátem a jednotlivé zápasy budou systémem BO3. Budete moci vyhrát herní sluchátka HyperX Cloud. Pokud tedy budete úspešní, dnešní večer už můžete strávit ve společnosti svého nového audiovybavení. Více informací naleznete na Facebookové stránce akce zde.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hearthstone turnaj s CzechCloudem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.