Chcete češtinu pro Fallout 4? Stačí si o ní jen říct

Dlouho očekávaný Fallout 4 je venku. A je to bomba. Vyprodáno bylo během chvilky a to se lavina zájmu teprve spouští.

Fallout 4

Fallout 4 FOTO: Reprofoto YouTube

Den D, hodina H a Fallout F(our). Dnes vyšel čtvrtý díl této kultovní série a zároveň dnešním dnem započaly práce na překladu této hry. Pokud byste rádi viděli toto RPG v rodném jazyce, rozhodně čtěte dále.

Tým ze serveru překladyher.eu nezůstává za vydáním téhle pecky pozadu a ihned přichází s myšlenkou na realizaci překladu Falloutu 4 do naší rodné mateřštiny. Jelikož se ale přeci jen jedná o opravdu horkou novinku, máte šanci ovlivnit vznik překladu a třeba i přispět svou troškou do mlýna.

Na stránkách překladů najdete v bleskovce i anketu ohledně toho, zda vůbec máte o češtinu pro Fallout 4 zájem a jak si její vznik představujete. Stejně tak zde naleznete i prostor pro vyjádření svého názoru ve fóru pod anketou.

Témata: Fallout 4
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Chcete češtinu pro Fallout 4? Stačí si o ní jen říct

Vstupte do diskuze (7)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.