Hearthstone turnaj na Mistrovství ČR 2015 zná vítěze

Tento víkend probíhalo na Brněském výstavišti Mistrovství ČR v počítačových hrách, jehož součástí byl také Hearthstone turnaj.

MČR v počítačových hrách 2015

MČR v počítačových hrách 2015 FOTO: GAMIFIQUE.cz

Na Hearthstone turnaj na MČR se kvalifikovalo celkem 8 hráčů. Ti byli rozděleni do dvou skupin, z nichž z každé vzešli dva semifinalisté - ti, kteří měli ve skupině 2 výhry. Tedy přímý postupující z winners bracketu a potom vítěz losers bracketu.

Ve skupině A, kde se utkali Faeli, Swissking, Raidy a Karolínka se winners bracketem nejúspěšněji probojovala Karolínka - mimochodem první zástupkyně něžného pohlaví, která se dokázala kvalifikovat na MČR. Losers bracket vyhrál Raidy poté, co dokázal porazit oba hráče z eSuby. Takže semifinálová dvojice ze skupiny A, byla Karolinka a Raidy.

B skupina nám nabídla souboj hráčů Matty, Winch, Namcor a Romasik. Z winners bracketu jako vítěz vzešel Namcor. Losers bracket ovládl Winch a postoupil do semifinále společně s Namcorem. Tím skončily sobotní boje a všichni se už těšili na neděli, kdy se vše rozhodne.

V semifinále bojovala Karolinka proti Winchovi, kterého porazila celkem jednoznačně 3:0 a postoupila do finále. Druhý semifinálový souboj byl v režii Namcora, který porazil raidyho 3:1 a zajistil si také postup do finále v němž vítěz získá 15 000,- Kč a poražený si odnese 5 000,- Kč + židli DXRACER.

img-responsive

Mistr ČR v Hearthstone Namcor po finále MČR 2015 s Karolínkou | foto: PLAYzone

Velké finále nám přineslo souboj dvou týmových kolegů z Majestic Lions. Finále nakonec ovládl Namcor, když Karolínku porazil 3:1 a získal tak titul mistra České republiky.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hearthstone turnaj na Mistrovství ČR 2015 zná vítěze

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal…

21.01.2019 17:46 Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  3. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.