Hearthstone turnaj na Mistrovství ČR 2015 zná vítěze

Tento víkend probíhalo na Brněském výstavišti Mistrovství ČR v počítačových hrách, jehož součástí byl také Hearthstone turnaj.

MČR v počítačových hrách 2015

MČR v počítačových hrách 2015 FOTO: GAMIFIQUE.cz

Na Hearthstone turnaj na MČR se kvalifikovalo celkem 8 hráčů. Ti byli rozděleni do dvou skupin, z nichž z každé vzešli dva semifinalisté - ti, kteří měli ve skupině 2 výhry. Tedy přímý postupující z winners bracketu a potom vítěz losers bracketu.

Ve skupině A, kde se utkali Faeli, Swissking, Raidy a Karolínka se winners bracketem nejúspěšněji probojovala Karolínka - mimochodem první zástupkyně něžného pohlaví, která se dokázala kvalifikovat na MČR. Losers bracket vyhrál Raidy poté, co dokázal porazit oba hráče z eSuby. Takže semifinálová dvojice ze skupiny A, byla Karolinka a Raidy.

B skupina nám nabídla souboj hráčů Matty, Winch, Namcor a Romasik. Z winners bracketu jako vítěz vzešel Namcor. Losers bracket ovládl Winch a postoupil do semifinále společně s Namcorem. Tím skončily sobotní boje a všichni se už těšili na neděli, kdy se vše rozhodne.

V semifinále bojovala Karolinka proti Winchovi, kterého porazila celkem jednoznačně 3:0 a postoupila do finále. Druhý semifinálový souboj byl v režii Namcora, který porazil raidyho 3:1 a zajistil si také postup do finále v němž vítěz získá 15 000,- Kč a poražený si odnese 5 000,- Kč + židli DXRACER.

img-responsive

Mistr ČR v Hearthstone Namcor po finále MČR 2015 s Karolínkou | foto: PLAYzone

Velké finále nám přineslo souboj dvou týmových kolegů z Majestic Lions. Finále nakonec ovládl Namcor, když Karolínku porazil 3:1 a získal tak titul mistra České republiky.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hearthstone turnaj na Mistrovství ČR 2015 zná vítěze

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.