Příběh Starcraft 2: Legacy of the Void bude pokračovat v DLC Nova Covert Ops

Legacy of the Void vydáním ani zdaleka neskončí. Kromě nezbytného balancování má Blizzard v plánu vytvářet další příběhové mise, které nám potom nabídne za menší příspěvek do prasátka.

Nova Covert Ops

Nova Covert Ops FOTO: Reprofoto YouTube

I když Starcraft ve své druhé „seriálové“ řadě příběhově místy pokulhával, není pochyb, že má možná vůbec nejlepší mise, na které můžete v RTS žánru narazit. Nejen věčné „achievement huntery“ tak jistě potěší fakt, že Blizzard na Blizzconu oznámil, že vydáním Legacy of the Void přísun nových misí nekončí. Další a další budou vycházet v podobě DLC.

První z nich, Nova Covert Ops, bude obsahovat 9 nových map, které budou rozvíjet příběh po událostech Legacy of the Void. První tři má Blizzard v plánu vydat na jaře, zbytek, rovněž v balíku po třech, bude následovat v zatím nestanovená data.

Jak už napovídá název, DLC se zaměří na Novu, postavu ze zrušené third person akce Starcraft: Ghost, která se krátce mihla jak ve Wings of Liberty, tak v Heart of the Swarm, ale nejvíc fanoušků nabrala až díky své existenci v Heroes of the Storm.

Vzhledem k tomu, že Nova je ghost, voják specializující se na infiltraci, mise tomu budou odpovídat. Stealth v nich bude klíčový a „A-move“ tak asi nebude nejlepším řešením v každé situaci, nad čímž určitě zapláčou hráči, kteří preferují jednu konkrétní rasu (nápověda: je to protoss). Blizzard navíc slibuje i systém vybavení, který se zatím objevoval pouze v některých komunitou vytvořených mapách.

Nova Covert Ops by mělo být jen první z vlny obsahu, kterého by se Legacy of the Void mělo dočkat po vydání. V plánu jsou skiny pro jednotky, voice packy, další obsah pro multiplayer a samozřejmě mise, z nichž některé by měli být kooperativní po vzoru Left 2 Die.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Příběh Starcraft 2: Legacy of the Void bude pokračovat v DLC Nova Covert Ops

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.