Nová adventura do Hearthstone oznámena!

Těšíte-li se na novou adventuru do Hearthstone, máme pro vás dobrou zprávu. Na Blizzconu v Anaheimu byla včera večer oznámena.

League of Explorers

League of Explorers FOTO: Blizzard Entertainment

Včera večer na Blizzconu byla game directorem pro Hearthstone, Ericem Doddsem, oznámena nová adventura League of Explorers.

img-responsive

Eric Dodds představuje League of Explorers | foto: Reprofoto YouTube

První křídlo by mělo vyjít už příští čtvrtek, tedy 12.11. nová expanze nám nabídne celkem 45 nových karet. Do arény budou přidávány postupně , jak budou otevírána jednotlivá křídla. Prohlédnout si je můžete v následujícím videu.

Také se můžeme těšit na novou mechaniku „discover“. Když zahrajete kartu s touto mechanikou budou vám nabídnuty 3 náhodné karty, ze kterých si vyberete jednu. V podstatě to funguje jako Tracking u huntera.

img-responsive

Nová mechanika: Discover | foto: Reprofoto YouTube

Tato adventura do hry také přinese ne jeden, ale hned dva nové boardy. Excavation a Hall of explorers.

img-responsive

Hall of Explorers | foto: Blizzard Entertainment

img-responsive

Excavation | foto: Blizzard Entertainment

A nyní cena. Za všechny 4 křídla zaplatíte 19.99€, samostatná křídla si potom budete moci koupit za 6.99€ nebo 700 goldů.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nová adventura do Hearthstone oznámena!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.