Vylepšená verze Darksiders II dnes vychází i na PC

S mírným zpožděním oproti PS4 a Xbox One verzi se Darksiders II: Deathinitive Edition dnes dočká svého návratu na PC. Pro hráče, kterým už zabírá místo v knihovničce původní hra, bude vylepšená edice skoro nebo úplně zdarma.

Darksiders II: Deathinitive Edition

Darksiders II: Deathinitive Edition FOTO: Gunfire Games

Vydavatel Nordic Games, který Darksiders převzal z chladných, mrtvých rukou zkrachovalého THQ, oznámil novinu na svých webových stránkách, a to takřka za pět minut dvanáct. Darksiders II: Deathinitive totiž vyjde na PC už dnes. Nejen vlastníky původní verze pak jistě potěší fakt, že Death se vrátí i s „třístupňovým věrnostním programem“, který více, či méně ulehčí jejich peněženkám.

Na hráče, co si Darksiders II koupili už dříve, bude první týden čekat 80% sleva, hrdí (i ti méně hrdí) vlastníci Darksiders Franchise Packu pak dostanou Deathinitive Edition úplně zdarma. To je menší podpásovka pro hráče, kteří mají v knihovně všechen obsah Franchise Packu, ale ne Pack jako takový; na ty se totiž vztahuje pouze sleva. Všichni ostatní si budou moci Deathinitve Edition pořídit během prvního týdne o 20 % levněji.

Program se vztahuje jak na Steam, tak na GOG.

Darksiders II: Deathinitive Edition slibuje především vylepšenou grafiku, především po stránce osvětlení a stínů, optimalizovanou pro PC, ale vývojáři se podívali na zoubek také vybalancování hry a loot systému. Obsahovat bude i všechna vydaná DLC.

Cena byla stanovena na 30 euro. Potenciálně dobré prodeje by snad konečně mohly přesvědčit Nordic Games, aby dali zelenou vývoji třetího dílu. Strife a Fury přeci jen už sedí v čekárně pěkně dlouho.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vylepšená verze Darksiders II dnes vychází i na PC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.