Vylepšená verze Darksiders II dnes vychází i na PC

S mírným zpožděním oproti PS4 a Xbox One verzi se Darksiders II: Deathinitive Edition dnes dočká svého návratu na PC. Pro hráče, kterým už zabírá místo v knihovničce původní hra, bude vylepšená edice skoro nebo úplně zdarma.

Darksiders II: Deathinitive Edition

Darksiders II: Deathinitive Edition FOTO: Gunfire Games

Vydavatel Nordic Games, který Darksiders převzal z chladných, mrtvých rukou zkrachovalého THQ, oznámil novinu na svých webových stránkách, a to takřka za pět minut dvanáct. Darksiders II: Deathinitive totiž vyjde na PC už dnes. Nejen vlastníky původní verze pak jistě potěší fakt, že Death se vrátí i s „třístupňovým věrnostním programem“, který více, či méně ulehčí jejich peněženkám.

Na hráče, co si Darksiders II koupili už dříve, bude první týden čekat 80% sleva, hrdí (i ti méně hrdí) vlastníci Darksiders Franchise Packu pak dostanou Deathinitive Edition úplně zdarma. To je menší podpásovka pro hráče, kteří mají v knihovně všechen obsah Franchise Packu, ale ne Pack jako takový; na ty se totiž vztahuje pouze sleva. Všichni ostatní si budou moci Deathinitve Edition pořídit během prvního týdne o 20 % levněji.

Program se vztahuje jak na Steam, tak na GOG.

Darksiders II: Deathinitive Edition slibuje především vylepšenou grafiku, především po stránce osvětlení a stínů, optimalizovanou pro PC, ale vývojáři se podívali na zoubek také vybalancování hry a loot systému. Obsahovat bude i všechna vydaná DLC.

Cena byla stanovena na 30 euro. Potenciálně dobré prodeje by snad konečně mohly přesvědčit Nordic Games, aby dali zelenou vývoji třetího dílu. Strife a Fury přeci jen už sedí v čekárně pěkně dlouho.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vylepšená verze Darksiders II dnes vychází i na PC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.