Tera v prosinci pozvedne pěsti k boji

Halloween v této MMORPG končí a snad i proto má pro nás En Masse Entertainment přichystanou další zábavu, startující protentokrát poslední měsíc tohoto roku. Že by Santa Claus? Něco mnohem lepšího!

Když nezaberou pěsti, dobře mířený kopanec není na škodu

Když nezaberou pěsti, dobře mířený kopanec není na škodu FOTO: En Masse Entertainment

I přestože Bluehole Studio mělo bezpochyby napilno již s nedávným updatem "The Lost Isle", který jsme i obhlédli, po necelém měsíci můžeme pořádat showerparty pro děťátko hry, které se k nám brzy připojí.

Ještě tohoto roku nám Tera představí novou class nazvanou Brawler. Seznámíte se tak s další kráskou, která mobům i bossům rázně představí jak svoji levačku, tak pravačku. Nic víc nepotřebuje. Tedy až na speciální rukavice, které jsou odkazem a zároveň vzpomínkou na otce první Brawler představitelky v řadách smíšené armády bojující proti zlu.

Mob nebo boss, to pro odhodlanou bojovnici nehraje roli. Vždy vrací zpět stejnou měrou, jako útočí její protivník a nezná slitování do doby, než pošle temnou stranu tam, kam patří. Brawler vám zkrátka předvede stylový box v rukavičkách, jejichž pohlazení si nepřejete ucítit na tváři, věřte mi.

Díky ní nebudou party odkázány jen na Lancera (původní a dosud jako jediná class míněná pro post držení aggra co nejdál od zbytku týmu) nebo Warriora (varianta, kdy útoky monster neblokujete jako Lancer ale namísto toho se jim obratně vyhýbáte) jako tanka. Brawler představuje třetí možnost, při které boss nebude pronásledovat zbytek týmu po celé místnosti – tedy ne víc než obvykle.

Přesné datum zařazení tohoto přírůstku mezi řady už nám známých povolání se ještě neví, a tak se fanoušci budou muset prozatím spokojit s krátkým trailerem a příběhem, který mluví o počátku představované class vůbec. Ať už se nám tohle děvče ukáže v jakýkoli prosincový den, můžete odteď počítat s jedním vánočním dárkem od En Masse Entertainment navíc.

A bez obav, PvP hráči, Brawler s vámi bude jednat vždy v rukavičkách.

Témata: Tera | MMORPG | Bluehole Studio
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tera v prosinci pozvedne pěsti k boji

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.