Další kolo Blizzfan cupu je za dveřmi

Nemáte-li program na sobotní večer, nechte se inspirovat od nás. Pobavíte se a třeba si i rozšíříte svou herní sbírku.

Hearthstone: Heores of Warcraft

Hearthstone: Heores of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

V sobotu sedmého listopadu od 17:00 se bude hrát BlizzFan Cup v Hearthstone. Tento turnaj je pořádán serverem blizzfan.cz a vyhrát můžete prémiový účet na webu eslgaming.com a PC hru na steamu.

Ceny obdrží nejlepší 4 hráči. Za umístění se na prvním místě získáte premium na 3 měsíce a hru Realms Of The Haunting, za místo druhé měsíc premia a Platypus II. Hráč na bronzové pozici obdrží hru Blaster Shooter Gun Guy a k tomu také měsíc premia. A za umístění na „bramborové“ pozici dostanete hru SUPER DISTRO.

img-responsive

Hearthstone: Heores of Warcraft | foto: Blizzard Entertainment

Turnaj se hraje systémem Conquest (BO5) – tedy na tři vítězné zápasy. Registrovat se můžete do soboty 16:40, chvíli poté se už rozjede samotný turnaj. Podrobnější pravidla turnaje i návod k registraci naleznete zde . Doufám, že jsme vás naladili a v případě vaší účasti vám přejeme hodně štěstí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další kolo Blizzfan cupu je za dveřmi

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.