Guild Wars 2: Heart of Thorns - první datadisk oznámen

Na PAX South byl oznámen nový datadisk pro MMO Guild Wars 2. Je pojmenován Heart of Thorns a zavede nás do zcela nové země džunglí Maguuma.

Guild Wars 2

Guild Wars 2 FOTO: ArenaNet

S profesní specializací přibudou nové zbraně, schopnosti i dovednosti. To by mělo přinést větší variabilitu. Například z Rangera se může stát Druid. Předělaný Mastery systém přinese rozvoj schopností postav i po dosažení 80 levelu. Například ovládání kluzáku bude mít nad pralesem, kryjícím dávno zmizelá města, určitě své kouzlo. Novou specializací bude Revenant, bojovník ve zbroji ovládající nadpřirozené síly. Gildy dostanou oblast, kde mohou vybudovat svoje sídlo a všichni i možnost World vs World klání. V PvP přibude nový mód Stronghold, kde si budou gildy vyřizovat účty dobýváním pevností. Tento víkend je Guild Wars 2 ve slevě a hráči dostanou dvojitou porci zkušeností.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Guild Wars 2: Heart of Thorns - první datadisk oznámen

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.