Vyhlášení vítězů AW souěže o Emperor balíček

Před pár dny jsme pro vás připravili video s rozhovorem ohledně Armored Warfare, kde se rozpovídal sám Feargus Uequhart šéf Obsidian Entertainment a Richard Taylor, který je vedoucí projektu. Kromě samotného rozhovoru jsme ale také přinesli soutěž o tři Emperor balíčky, každý v hodnotě 65 eur. Nyní přišel čas na vyhlášení tří šťastlivců.

FV721 Fox

FV721 Fox FOTO: Obsidian Entertainment

Soutěžní otázka byla jednoduchá, a pokud jste dávali pozor, tak odpověď byla řečena přímo v rozhovoru, na který se můžeme podívat níže, pokud jste ho ještě neviděli. Obecná správná odpověď byla „dlouhá doba vývoje“. Uznávali jsme ale i mírné varianty, které se týkaly tématu s dlouhým vývojem.

Ze správných odpovědí jsme vylosovali tři šťastlivce, kteří obdrží digitální sběratelskou edici, tzv. Operation Emperor. Ta obsahuje exkluzivní tanky, prémiový účet, zlato do hry, kredity, speciální achievement a speciální boost po dobu dvou týdnů. Tady jsou emaily tří výherců:

Javor411@...
ragnarocek@...
pucelikova.misa@...

Vítězům gratulujeme, do dnešní půlnoci vám klíče přijdou na vaši emailovou adresu i s instrukcemi pro aktivování. Zbytek zúčastněných ale nemusí truchlit, v nejbližší době pro vás máme přichystané dvě soutěže o Lighting a Typhoon edice. A stejně tak plánujeme vydat další zajímavé informace, které jsme zjistili při příležitosti návštěvy studia Obsidian.

Témata: Armored Warfare
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyhlášení vítězů AW souěže o Emperor balíček

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.