Startovní trailer na Rise of the Tomb Raider ve vás vzbudí dobrodružnou náladu

Dobrodružství žije v každém z nás a když ho nemůžeme zažít ve skutečnosti, zažijeme ho alespoň ve hře. Ve startovní traileru na Rise of the Tomb Raideru dostanete pocit, že tohle je dobrodružství, do kterého se rádi ponoříte.

Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider FOTO: Crystal Dynamics

Lara Croft je po těch dlouhých rocích své existence náš Indiana Jones v sukni a my si ji za to oblíbili. Není se čemu divit, statečná a přitažlivá dívka na dobrodružných výpravách má už v samotné myšlence obrovský potenciál uspět.

Každopádně pokud hezkou dobrodružku posadíte do skutečně napínavé výpravy s možností prozkoumávat lokace a vykopávky, které vypadají skutečně slibně, nemůžete se divit, že úspěch je v podstatě zaručen. Pokud přeci jen stále odoláváte, nově sdílený startovní trailer vás na dobrodružství tak naladí, že se na hru budete pekelně těšit.

Zda se Rise of the Tomb Raider povede zatím nemůžeme určit, každopádně trocha hřejivého dobrodružství nám může v chladném podzimním počasí přijít vhod. Bude-li to zábavná výprava naštěstí zjistíme již 13. listopadu, kdy vyjde na Xboxu One, později se také podívá na PC a o hodně později na PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Startovní trailer na Rise of the Tomb Raider ve vás vzbudí dobrodružnou náladu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.