Live-action trailer na Black Ops III vás rozesměje

Call of Duty: Black Ops III vyjde co nevidět, vývojáři se nás tedy snaží nalákat dalšími počiny. Jejich posledním bylo vytvoření live-action traileru.

Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III FOTO: Microsoft

V Call of Duty se tradičně setkáváme se samými namakanými vojáky. Pravdou ale je, že za obrazovkou ho nehrají vždy drsní frajeři, ale často spadne do klína někomu více pohodlnému. Nově vytvořený live-action trailer pojednává přesně o tom.

Apokalyptická budoucnost zasazená do válečného konfliktu nezní zrovna dobře, pokud ji ale vložíte do hry a přiložíte k tomu destruktivní zbraně, může se jednat o splněný sen. Tak to alespoň vnímá hlavní postava v traileru, což je vyloženě gaučák, který si hraní se zabijáckými zbraněmi neskutečně užívá.

Voják je v každém z nás – heslo, které se ukáže na konci traileru, vlastně vystihuje podstatu Call of Duty. Ve skutečnosti by asi jen málokdo chtěl riskovat život v nebezpečných konfliktech, ale když je to ve hře, naláká to mnohem více lidí. Zda se ale v případě Call of Duty: Black Ops III bavíme o zábavné hře zjistíme až 6. listopadu, kdy vyjde na PC, PS4 a Xboxu One. Na Xbox 360 a PS3 se podívá také, ale kompletně bez kampaně.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Live-action trailer na Black Ops III vás rozesměje

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.