Podívejte se na trailer z další epizody pro Game Of Thrones od Telltale Games

Po prosincové první epizodě Iron from Ice oznámili Telltale Games další, z celkových šesti epizod, a to pod názvem The Lost Lords.

GOT

GOT FOTO: Telltale Games

Příběh odehrávající se na severu Westerosu líčí boj panství Forrester o přežití v rozvíjejícím se konfliktu. Jejich rodinné sídlo Ironrath založené Cedricem Forresterem na okraji Ironwoodského lesa je v ohrožení a záleží na vás, jak se vyrovnáte s nástrahami a intrikami velkých rodů, které soupeří a moc a budoucnost celého kontinentu. A to, že byl jejich rod vždy věrný vládci severu z rodu Starků, vám to opravdu neulehčí.

Na ochutnávku z druhé části agentury se můžete podívat ve zveřejněném traileru:

Po dobře přijaté první epizodě se opět dočkáme nelehkých rozhodnutí a dramatických scén. Zatím to vypadá, že po The Walking Dead, The Wolf Among Us a Tales from the Borderlands, se Telltale opět daří budovat velmi zdařilou adventurní sérii.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Podívejte se na trailer z další epizody pro Game Of Thrones od Telltale Games

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.