Podívejte se na trailer z další epizody pro Game Of Thrones od Telltale Games

Po prosincové první epizodě Iron from Ice oznámili Telltale Games další, z celkových šesti epizod, a to pod názvem The Lost Lords.

GOT

GOT FOTO: Telltale Games

Příběh odehrávající se na severu Westerosu líčí boj panství Forrester o přežití v rozvíjejícím se konfliktu. Jejich rodinné sídlo Ironrath založené Cedricem Forresterem na okraji Ironwoodského lesa je v ohrožení a záleží na vás, jak se vyrovnáte s nástrahami a intrikami velkých rodů, které soupeří a moc a budoucnost celého kontinentu. A to, že byl jejich rod vždy věrný vládci severu z rodu Starků, vám to opravdu neulehčí.

Na ochutnávku z druhé části agentury se můžete podívat ve zveřejněném traileru:

Po dobře přijaté první epizodě se opět dočkáme nelehkých rozhodnutí a dramatických scén. Zatím to vypadá, že po The Walking Dead, The Wolf Among Us a Tales from the Borderlands, se Telltale opět daří budovat velmi zdařilou adventurní sérii.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Podívejte se na trailer z další epizody pro Game Of Thrones od Telltale Games

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal…

21.01.2019 17:46 Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  3. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.