Představujeme nový projekt – GameStory.eu

Před pár týdny byl na česko-slovenské herní scéně spuštěn nový originální projekt - GameStory.eu. Na našem trhu jde o jedinečnou stránku, díky které se může zviditelnit váš oblíbený web, kterým doufáme Gamifique je. Jen to chce trochu trpělivosti a spolupráce.

Gamestory.eu

Gamestory.eu FOTO: Reprofoto

GameStory.eu je unikátní stránka, shromažďující všechny nejzajímavější herní novinky z českého a slovenského internetu, včetně těch z Gamifique.cz. Její cílem není přitáhnout pozornost na vlastní stránky, ale na stránky českých a slovenských herních magazínů, které denně přinášejí kvalitní zprávy ze světa her, hardwaru a technologií. Tímto mohou weby upozornit na zajímavé články a přilákat nové čtenáře. Je to projekt "nás" všech, protože všichni se můžeme podílet na jeho tvorbě.

Obsah na stránkách GameStory tvoří samotní uživatelé, stačí se registrovat. Každý může přidat jakýkoliv článek z jakéhokoli webu, včetně těch našich, pokud se vám budou zdát dost zajímavé. O tom, který článek se dostane na hlavní stranu rozhodují také uživatelé, společně za článek hlasují v sekci čekající a pomáhají nahlašovat případné chyby. Nejpopulárnější články jsou hodnoceny teplotou podle zájmu čtenářů a čtenáři tak mají možnost sledovat nejlepší novinky z československého internetu na jednom místě.

img-responsive

Gamestory.eu | foto: Gamestory.eu

Pokud se vše povede, vytvoří se žijící organismus, který bude fungovat zcela autonomně a bez pomoci adminů. My budeme jen rádi, pokud se na web přidáte a budete vkládat zajímavé články. Čím bude komunita GameStory větší, tím větší publikum bude sledovat novinky a tím větší bude šance, že články přitáhnou dostatek pozornosti zpátky na Gamifique.

Témata: Gamestory.eu
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Představujeme nový projekt – GameStory.eu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.