DayZ slaví tři miliony prodaných kusů. Co nás čeká?

Bohemia Interactive slaví úspěch. Zombie survival hra DayZ překonala hranici tří milionů prodaných kusů, což je uctyhodné číslo na to, že se hra stále nachází ve fázi alfa testování.

DayZ

DayZ FOTO: Bohemia Interactive Studio

DayZ má za sebou první rok od spuštění alfa verze v rámci programu Early Access na Steamu a během této doby hra překonala hranici tří milionů prodaných kusů. Upozornilo na to samo studio Bohemia Interactive, které DayZ vyvýjí jako samostatnou hru inspirující se stejnojmenným módem pro Armu II.

Na hře, která od vydání obdržela plných 24 updatů, nyní pracuje 80 lidí, a plány pro rok 2015 jsou obrovské. Během prvních tří měsíců letošního roku by do DayZ měly přibýt například nemoci nebo vozidla, další čtvrtina roku se ponese ve znamení pokročilých vozidel, realistických zvířat včetně jejich životního cyklu, dynamické eventy a nový fizikální systém.

Podzim přinese do DayZ pasti a barikády, pokročilejší formy komunikace a predátory ze zvířecí říše, a poslední třetina roku přinese budování vlastních základen a vytoužené beta testování. Vydání hry je naplánováno na rok 2016.

Témata: DayZ
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: DayZ slaví tři miliony prodaných kusů. Co nás čeká?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends jako záchrana. Akcie EA po úspěchu nového battle royale titulu vzrostly na ceně

  2. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  3. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.