Final Fantasy se usadí na platformě Amazonu

Square Enix si, stejně jako jistě každý vývojář přeje, aby jejich dílo bylo hráčům vždy na dosah ruky a v přívětivé formě. Jaká změna tedy připlula v tomto směru?

Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII FOTO: Square Enix

Hráči budou mít odteď příležitost zahrát si některé díly proslulé Final Fantasy série na Amazon Fire TV. Square Enix tuto novinku oznámil včera, 28. října a na oslavu této události uspořádal výjimečnou akci, týkající se čtyř dílů jejich série. Po jeden měsíc bude FFIII-VI možné zakoupit na Amazon Appstore za poloviční cenu. Každý z nich má vyhrazenou část daného měsíce na tuto slevu. Naše redakce vás s tímto rozpisem, platným pro rok 2015, bez prodlení seznámí:

FFIII - 29. října – 5. listopadu

FFIV - 5. – 12. listopadu

FFV  - 12. – 19. listopadu

FFVI - 19. – 26. listopadu

img-responsive

World of Final Fantasy | foto: Square Enix

Máte vlasy navrch hlavy? Nechte je tam!

Pokud jste si dávno zakoupili na Amazonu kteroukoli hru z FF řady postrádající tento upgrade, a teď máte pocit, že si každou chvílí začnete trhat vlasy v samotném zápalu frustrace, zadržte! Mám zprávu, která ušetří vaše vlasové kořínky. Všichni, kdo si již pořídili kterýkoli z Final Fantasy kousků na Amazon Appstore, mají možnost stáhnout si update a to bezplatně.

S pokrývkou hlavy, která nedošla újmy tak můžete mít i nadále požitek z Fantasy RPG světa s velkým F. Světa plného fantazie, která v zájmu hráčů a zároveň oproti vlastnímu názvu, nezná konců.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Final Fantasy se usadí na platformě Amazonu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.