Final Fantasy se usadí na platformě Amazonu

Square Enix si, stejně jako jistě každý vývojář přeje, aby jejich dílo bylo hráčům vždy na dosah ruky a v přívětivé formě. Jaká změna tedy připlula v tomto směru?

Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII FOTO: Square Enix

Hráči budou mít odteď příležitost zahrát si některé díly proslulé Final Fantasy série na Amazon Fire TV. Square Enix tuto novinku oznámil včera, 28. října a na oslavu této události uspořádal výjimečnou akci, týkající se čtyř dílů jejich série. Po jeden měsíc bude FFIII-VI možné zakoupit na Amazon Appstore za poloviční cenu. Každý z nich má vyhrazenou část daného měsíce na tuto slevu. Naše redakce vás s tímto rozpisem, platným pro rok 2015, bez prodlení seznámí:

FFIII - 29. října – 5. listopadu

FFIV - 5. – 12. listopadu

FFV  - 12. – 19. listopadu

FFVI - 19. – 26. listopadu

img-responsive

World of Final Fantasy | foto: Square Enix

Máte vlasy navrch hlavy? Nechte je tam!

Pokud jste si dávno zakoupili na Amazonu kteroukoli hru z FF řady postrádající tento upgrade, a teď máte pocit, že si každou chvílí začnete trhat vlasy v samotném zápalu frustrace, zadržte! Mám zprávu, která ušetří vaše vlasové kořínky. Všichni, kdo si již pořídili kterýkoli z Final Fantasy kousků na Amazon Appstore, mají možnost stáhnout si update a to bezplatně.

S pokrývkou hlavy, která nedošla újmy tak můžete mít i nadále požitek z Fantasy RPG světa s velkým F. Světa plného fantazie, která v zájmu hráčů a zároveň oproti vlastnímu názvu, nezná konců.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Final Fantasy se usadí na platformě Amazonu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.