Launch trailer na Star Wars Battlefront prezentuje souboje ve vesmírném stylu

Multiplayerové hříčka Star Wars Battlefront k nám zavítá již 19. listopadu, pro fanoušky je to ale urputná doba. Čekání nám alespoň zkrátil dvouminutový launch trailer.

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: EA

Studio DICE je se svým titulem Star Wars Battlefront snad nejsledovanější ve své historii. Pozornost k němu upínají jak fanoušci jejich minulých Battlefieldů, tak fanoušci Star Wars. Aby nám bolest z nekonečného čekání alespoň krapet zmírnilo, vydalo nový launch trailer, který prezentuje bitvy ve velkém.

V průběhu traileru se nám ukázaly snad všechny očekávané propriety. Kouknou na nás všelijaké stroje, ikoničtí hrdinové a to na lokacích jako je Endor, Tatooin či Hoth. V hezké grafice se bitvy prezentovaly v takovém rozsahu, že člověk už jen se slzou v oku vzpomíná na úžasné rozpětí boje na Hothu v otevřené betě.

Jak se v době vydání bude Star Wars Battlefront prezentovat dosud nemůžeme určit, zjistíme to ale již 19. listopadu, kdy se podívá na PC, Xbox One a PS4. Na Xboxu One si ho budou moci členové EA Access zahrát již 12. listopadu.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Launch trailer na Star Wars Battlefront prezentuje souboje ve vesmírném stylu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rainbow Six Siege bude opět zdarma

13.08.2018 19:42 Naskočíte do rozjetého vlaku a vyzkoušíte si tuto multiplayerovou pecku?

PS4 exkluzivita Let It Die zamíří i na PC

12.08.2018 17:45 Původně exkluzivní titul rozšíří nabídku her na PC.

Související:

Nejčtenější články

  1. Assassin's Creed Odyssey nabídne doslova neomezené možnosti při soubojích

  2. Ušetřete na hrách od Bethesdy při příležitosti QuakeConu 2018

  3. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.