Turnaje pro veřejnost na MČR 2015

Pořadatelé finále letošního MČR myslí i na ty, co se nekvalifikovali. Připravili pro ně veřejnosti otevřené turnaje, v nichž se bude soutěžit o nejnovější hry.

MČR v počítačových hrách

MČR v počítačových hrách FOTO: PLAYzone

Jak už víme, na Mistrovství ČR v počítačových hrách se letos ukáže osm nejlepších hráčů, respektive týmů z celoroční kvalifikace v Hearthstone, StarCraft II, Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends. Na brněnském výstavišti, které bude akci od 6. do 8. listopadu hostit, se ale do dotovaných turnajů budou moci zapojit i ostatní, a to dokonce pokud se vůbec nezapojili do kvalifikačních bojů.

PLAYzone totiž přichystalo celkem čtyři turnaje pro veřejnost, ve kterých se bude soutěžit o nejnovější tituly z dílen společností Comgad a Playman. Navrch je připraveno také závodění v MSI aréně, kde bude přichystán playseat DXRACER s volantem Logitech G29 a závodní simulátor. Princip soutěže zde bude velice jednoduchý – nejrychlejší závodník akce si domů odnese špičkovou grafickou kartu MSI NVIDIA GeForce GTX 960. Další turnaje pak budou organizovány v Logitech aréně za účasti týmu Inside Games, který nachystá 1v1 boje v League of Legends, Hearthstone a Heroes of the Storm.

Vše začne v pátek ve 13:00, kdy odstartuje 1v1 turnaj v League of Legends pod záštitou HAL3000. V sobotu v 11:00 se bude pokračovat s 1v1 soutěží v CS:GO s patronátem společnosti FakaHeda a následně v 15:00 Hearthstone boji, které zaštítí NVIDIA. Posledním z bloku veřejných turnajů bude opět League of Legends hrané 1v1, a to v neděli od 12:00 za přítomnosti partnera Philips. Do všech těchto soutěží se může přihlásit opravdu kdokoliv – stačí dojít k admin stánku PLAYzone a nahlásit se. Cena, tedy hra buď od Playmana nebo Comgadu, bude čekat vždy na vítěze turnaje.

Veřejné turnaje na MČR 2015:

  • pátek 13:00 – League of Legends HAL3000 1v1 Cup
  • sobota 11:00 – Counter-Strike: Global Offensive FakaHeda 1v1 Cup
  • sobota 15:00 – Hearthstone NVIDIA 1v1 Cup
  • neděle 12:00 – League of Legends Philips 1v1 Cup

Více informací o oficiálním Mistrovství ČR v počítačových hrách se dozvíte na http://www.playzone.cz/, http://mcr.playzone.cz/ nebo případně na Facebook stránce https://www.facebook.com/playzonecz.

Projekt MČR a MČR Tour vzniká a běží za podpory generálních partnerů INTEL, DELL AlienWare, NVIDIA, Western Digital, MSI, Philips Gaming Monitors, HAL3000, CZC.cz, AVerMedia a Logitech, hlavních partnerů Comgad, DXRACER, Playman, Seasonic, FakaHeda a Kaspersky Lab a mediálních partnerů Prima COOL, EuroZprávy.cz, RE-PLAY, SCORE, Games.cz, Sector.sk, Živé.sk, Generace21, Cnews.cz a ExtraHardware.cz.

O Mistrovství České republiky v počítačových hrách
Mistrovství ČR v počítačových hrách je vrcholnou akcí profesionálního a poloprofesionálního hraní (progamingu) České i Slovenské republiky. Turnaj s dlouholetou tradicí byl obnoven po tříleté pauze v roce 2011 společností PLAYzone, která se stala jeho novým pořadatelem. Finále pátého ročníku se po dvou letech na FOR GAMES, kterým předcházely dva ročníky v kongresovém hotelu Jezerka, uskuteční na festivalu IN-JOY na výstavišti v Brně.

O PLAYzone.cz
Portál www.playzone.cz je zaměřen na podporu a rozvoj online her v České a Slovenské republice. Každý den přináší kompletní zpravodajství z domácí i zahraniční herní scény. Pro komunity v nejrůznějších titulech pořádá krátkodobě i dlouhodobě trvající soutěže. Portál nabízí množství komunitních funkcí jako fórum, blogy, soutěže, sázkový systém a desítky dalších. Součástí je i herní online televize PLAYzone TV. Provozovatelem portálu je společnost PLAYzone s.r.o.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Turnaje pro veřejnost na MČR 2015

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  2. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.