Turnaje pro veřejnost na MČR 2015

Pořadatelé finále letošního MČR myslí i na ty, co se nekvalifikovali. Připravili pro ně veřejnosti otevřené turnaje, v nichž se bude soutěžit o nejnovější hry.

MČR v počítačových hrách

MČR v počítačových hrách FOTO: PLAYzone

Jak už víme, na Mistrovství ČR v počítačových hrách se letos ukáže osm nejlepších hráčů, respektive týmů z celoroční kvalifikace v Hearthstone, StarCraft II, Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends. Na brněnském výstavišti, které bude akci od 6. do 8. listopadu hostit, se ale do dotovaných turnajů budou moci zapojit i ostatní, a to dokonce pokud se vůbec nezapojili do kvalifikačních bojů.

PLAYzone totiž přichystalo celkem čtyři turnaje pro veřejnost, ve kterých se bude soutěžit o nejnovější tituly z dílen společností Comgad a Playman. Navrch je připraveno také závodění v MSI aréně, kde bude přichystán playseat DXRACER s volantem Logitech G29 a závodní simulátor. Princip soutěže zde bude velice jednoduchý – nejrychlejší závodník akce si domů odnese špičkovou grafickou kartu MSI NVIDIA GeForce GTX 960. Další turnaje pak budou organizovány v Logitech aréně za účasti týmu Inside Games, který nachystá 1v1 boje v League of Legends, Hearthstone a Heroes of the Storm.

Vše začne v pátek ve 13:00, kdy odstartuje 1v1 turnaj v League of Legends pod záštitou HAL3000. V sobotu v 11:00 se bude pokračovat s 1v1 soutěží v CS:GO s patronátem společnosti FakaHeda a následně v 15:00 Hearthstone boji, které zaštítí NVIDIA. Posledním z bloku veřejných turnajů bude opět League of Legends hrané 1v1, a to v neděli od 12:00 za přítomnosti partnera Philips. Do všech těchto soutěží se může přihlásit opravdu kdokoliv – stačí dojít k admin stánku PLAYzone a nahlásit se. Cena, tedy hra buď od Playmana nebo Comgadu, bude čekat vždy na vítěze turnaje.

Veřejné turnaje na MČR 2015:

  • pátek 13:00 – League of Legends HAL3000 1v1 Cup
  • sobota 11:00 – Counter-Strike: Global Offensive FakaHeda 1v1 Cup
  • sobota 15:00 – Hearthstone NVIDIA 1v1 Cup
  • neděle 12:00 – League of Legends Philips 1v1 Cup

Více informací o oficiálním Mistrovství ČR v počítačových hrách se dozvíte na http://www.playzone.cz/, http://mcr.playzone.cz/ nebo případně na Facebook stránce https://www.facebook.com/playzonecz.

Projekt MČR a MČR Tour vzniká a běží za podpory generálních partnerů INTEL, DELL AlienWare, NVIDIA, Western Digital, MSI, Philips Gaming Monitors, HAL3000, CZC.cz, AVerMedia a Logitech, hlavních partnerů Comgad, DXRACER, Playman, Seasonic, FakaHeda a Kaspersky Lab a mediálních partnerů Prima COOL, EuroZprávy.cz, RE-PLAY, SCORE, Games.cz, Sector.sk, Živé.sk, Generace21, Cnews.cz a ExtraHardware.cz.

O Mistrovství České republiky v počítačových hrách
Mistrovství ČR v počítačových hrách je vrcholnou akcí profesionálního a poloprofesionálního hraní (progamingu) České i Slovenské republiky. Turnaj s dlouholetou tradicí byl obnoven po tříleté pauze v roce 2011 společností PLAYzone, která se stala jeho novým pořadatelem. Finále pátého ročníku se po dvou letech na FOR GAMES, kterým předcházely dva ročníky v kongresovém hotelu Jezerka, uskuteční na festivalu IN-JOY na výstavišti v Brně.

O PLAYzone.cz
Portál www.playzone.cz je zaměřen na podporu a rozvoj online her v České a Slovenské republice. Každý den přináší kompletní zpravodajství z domácí i zahraniční herní scény. Pro komunity v nejrůznějších titulech pořádá krátkodobě i dlouhodobě trvající soutěže. Portál nabízí množství komunitních funkcí jako fórum, blogy, soutěže, sázkový systém a desítky dalších. Součástí je i herní online televize PLAYzone TV. Provozovatelem portálu je společnost PLAYzone s.r.o.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Turnaje pro veřejnost na MČR 2015

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.