Klávesnice at ready: Blade & Soul beta je tady

Co si pro nás protentokrát připravili NCSoft, vývojáři Aionu? Šanci zahryznout se do bety jejich dalšího počinu jsme chytili za pačesy a teď se můžete spolu s námi probrat jednotlivými body, které bude beta obsahovat.

Blade & Soul

Blade & Soul FOTO: NCSOFT

NCSoft samozřejmě na svém kontě nemá pouze onu umně okřídlenou záležitost, kde vás v polovině světa častují slovíčkem Azphelumbra. Skrze jejich brány přišly například i Wildstar nebo Lineage II. Proto se dá očekávat, že i Blade & Soul bude mít něco do sebe, když se jejího debutu zhostil právě tak významný vývojář her.

Tato graficky propracovaná hra měla nedávno svoji alfu (17.–18.10. 2015) a s betou věru dlouho nečekala. První uzavřené beta testování začíná od dnešního rána, konkrétně 10 hodin pacifického letního času. Pro nás to znamená, že pokud se účastníte bety, u svého monitoru byste dnes měli sedět už v 18 hodin pro tento magický start. Ten kdo přístup zajištěný ještě nemá, ale přihlásil se na oficiálních stránkách hry k odebírání novinek, může očekávat v brzké době pozvánku také.

Tato CBT 1 je v rámci serverů míněných pro severní Ameriku, nicméně se jí může zúčastnit kdokoli, kdo obdržel klíč a nebo si zakoupil Founder´s Pack.

Rozbalte si beta překvapení

Majitelé balíčku zakladatelů přinese samozřejmě výhody jako zakoupení prémiového členství za banální sumu, také umožňuje toto členství dát jako dárek druhé osobě. Kdo si říká, že je to jen pro uzavřenou betu škoda peněz, možná změní názor, když řeknu, že jejich věci z Founder´s Packu vám budou k dispozici i po vypuštění hotové hry.

img-responsive

Panorama ingame | foto: NCSOFT

Dalšími prvky bety bude například Hongmoon obchod s kosmetickými doplňky nebo směnárna přímo závislá na hráčích samotných. To znamená, že koupě goldů za NCoiny bude možná jen v případě, že jiný hráč tuto výměnu poskytne.

Motivací pro poskytování přínosných komentářů autorům vám může být zavedený systém odměn za právě tyto příspěvky.

Mnohé další detaily o hře jako například charakteristiku ras (Gon, Lyn, Yun a Jin), z kterých si vy hře budete moci vybrat, jsou k přečtení na Blade & Soul stránkách.

Nezmeškejte svoji šanci ponořit se do nového MMORPG světa.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Klávesnice at ready: Blade & Soul beta je tady

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.