Crota z Destiny byl poražen na rockových bubnech

Hráči mají oblibu zdolávat hru tím, co pro pro to není určené. Obvykle to vidíme ve spojitosti s Dark Souls, tentokrát ale padla volba na Destiny.

Destiny: The Taken King

Destiny: The Taken King FOTO: Microsoft

Dark Souls již bylo překonáno na kytaře či bongách, touha zdolávat hry zvláštním příslušenstvím ale panuje i u jiných titulů. Jeden hráč se rozhodl, že zdolá Crotu z raidu Cota's End v Destiny na sadě rockových bubnů. Informoval o tom server ign.com.

Boj je to pekelně těsný. Crota, který dává zabrat celým skupinkám, není ani na ovladači lehkým oříškem, natož na bubnech. Youtuber Sean Gallagner se ale výzvě postavit tváří v tvář a i když měl občas namále, nakonec ho vítězně zdolal.

Jak jste na tom vy? Troufli byste si zahrát hru na bubnech anebo raději zůstanete u klasického ovladače?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Crota z Destiny byl poražen na rockových bubnech

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.