Mezi listopadovými Games with Gold nechybí Dirt 3 nebo Knight Squad

Říjen končí a na řadu přichází hrami napěchovaný listopad. Mimo příchod velkých pecek Microsoft tradičně umožní členům Xbox Gold stáhnout si některé hry zdarma. Na co padla řada tento měsíc?

Pneuma: Breath of Life

Pneuma: Breath of Life FOTO: Microsoft

Členové Xbox Gold se v rámci programu Games with Gold mohou těšit každý měsíc hrám zcela zdarma. Na Xboxu One tentokrát padla řada na logickou hříčku Pneuma: Breath of Life, která bude stažitelná po celý měsíc, od 16. listopadu do 15. prosince bude stažitelný multiplayerový titul Knight Squad. Informoval o tom server ign.com.

Na Xbox 360 přijde začátkem měsíce od 1. do 15. listopadu závodní hra Dirt 3, která bude od 16. do 31. listopadu nahrazena RPG titulem Dungeon Siege III. Nutné je také zmínit se o tom, že 12. listopadu se spustí program zpětné kompatibility, který umožní hráčům na Xboxu One zahrát si více než sto titulů z Xboxu 360.

Nabídka je to celkem slušná, každopádně oproti říjnové náloži mluvíme o krapet menší nadílce. Jak se vám listopadová nabídka líbí?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mezi listopadovými Games with Gold nechybí Dirt 3 nebo Knight Squad

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.