343 Industries neplánuje udělat příběhové DLC do Halo 5

Nedávno vyšlé Halo 5: Guardians se nedočká žádného příběhového DLC. Kampaň je přitom jednou z nejlépe hodnocených položek tohoto dílu.

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians FOTO: 343 Industries

Horečně očekávané Halo 5: Guardians udělalo díru do herního světa již v úterý 27. října a velkou úlohu v tom měla kampaň s možností kooperace až čtyř hráčů. Přesto nemá mít žádné DLC, které by ji rozšířilo, informoval o tom server vg247.com.

Kreativní ředitel Josh Holmes se pro server RedBull vyjádřil následovně: ,,Zatímco stále hledáme nové cesty, jak rozšířit univerzum Halo, nemáme v současnosti žádné plány na vydání budoucího obsahu kampaně pro Halo 5: Guardians.“

I když se nedočkáme rozšíření z hlediska kampaně, stále se nám může ukázat rozšíření multiplayeru. V Halo 5 jsme si mimo klasické Areny mohli vyzkoušet zcela nový mód Warzone, který představil největší multiplayerové bitvy v historii této série.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: 343 Industries neplánuje udělat příběhové DLC do Halo 5

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.